WIDEO VIVY!

Joanna Przetakiewicz szczerze o dbaniu o siebie: „Nie ukrywam, że używam botoksu, ale…”

Czy gwieździe ciężko inspirować inne Kobiety Nowej Ery?

Rafał Kowalski 28 września 2019 16:24

Era Nowych Kobiet trwa w najlepsze! Inicjatorka pomysłu Joanna Przetakiewicz zdradziła nam podczas sesji Power Women, jak dba o siebie i czy różny poziom życia jej i jej wielbicielek nie jest problemem w edukowaniu o tym, jak osiągnąć sukces.

Joanna Przetakiewicz o botoksie, życiowych zakrętach i szczęściu

Podczas sesji do magazynu VIVA! zapytaliśmy Joannę Przetakiewicz, czy siłę można brać także z tak błahych na pozór rzeczy, jak makijaż czy ubrania. Dyrektor kreatywna La Manii wyznała nam, że tak i dodała, co robi, by wyglądać perfekcyjnie. „Bardzo lubię o siebie dbać i mam bzika na tym punkcie. Nie ukrywam, że używam botoksu, nie za dużo, ale jednak. Chodzę do kosmetyczki, ćwiczę…”, powiedziała Joanna Przetakiewicz.

A jak panie, które należą do Ery Nowych Kobiet mają inspirować się gwiazdą, skoro wiele rzeczy je dzieli? „Wbrew pozorom, nie jest trudno połączyć świat mój i Kobiet Nowej Ery. One bardzo mi ufają i wierzą. W to, że ja też byłam w różnych sytuacjach w życiu. Byłam żoną, matką 3 dzieci pracującą studentką – wszystko naraz. Potem byłam rozwódką i musiałam cały swój świat zbudować od nowa. Potem byłam partnerką Jana, ale to nie był łatwy związek. Z wieloma rzeczami musieliśmy walczyć. To nie było tak, że zawsze się nade mną rozstępowało niebo i kąpałam się w olejku różanych”, opowiedziała VIVIE.pl Joanna Przetakiewicz. „Kobiety mogłyby powiedzieć: a co ona może nam powiedzieć, jak ją stać na więcej, niż większość z nas. Z drugiej strony one mają intuicję i wiedzą, że ja przeżyłam różne sytuacje. […] Mówię im cały czas: szczęścia można się nauczyć”, dodała.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie całą drugą część naszej rozmowy z Joanną Przetakiewicz. 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.