Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz przeżyła trudne chwile„To było dla mnie bolesne”

Bizneswoman martwiła się o syna

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 13:08
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Przetakiewcz to kobieta sukcesu, bizneswoman, dyrektor kreatywna marki La Mania, ale przede wszystkim dumna mama trzech synów – Aleksandra, Filipa i Jakuba. Są dla niej całym światem. „Oni razem i każdy z osobna są moim największym osiągnięciem. (...) Dla mnie synowie to największe źródło energii i motywacji, a także faktor szczęścia oraz satysfakcji”, pisała. Pociechy Joanny Przetakiewicz spełniają swoje marzenia i osiągają kolejne cele. Jeden z nich na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Bizneswoman przeżyła trudne chwile, kiedy okazało się, że przez pandemię nie spotkają się zbyt szybko.

Joanna Przetakiewicz o rozłące z synem, Filipem

Syn Joanny Przetakiewicz – Filip mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował genetykę, biotechnologię i matematykę. Rok temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN bizneswoman wyznała, że jej syn zajmuje się start-upem, który odpowiada za produkcję urządzenia pozwalającego czytać z oka informacje o danej osobie.

„Zatrudnia kilkadziesiąt osób i druga część jego firmy rozwija się również w Meksyku. Następna część będzie w Brazylii. W jego start-up zainwestował ten sam inwestor, który zainwestował w Ubera”, mówiła Joanna Przetakiewicz.

Ostatnie miesiące były dla gwiazdy bardzo trudne. Przez pandemię koronawirusa Filip nie mógł przylecieć do Polski. Wielkanoc spędzili oddzielnie. W rozmowie z Faktem, Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że ciężko było jej się uporać z tą rozłąką. Z synami łączy ją wyjątkowa, przyjacielska relacja. 

„Mam z synami cały czas kontakt. Najmłodszy i najstarszy są w Warszawie. Najtrudniej jest z tym średnim synem, który mieszka w San Francisco. Mieliśmy zobaczyć się w Wielkanoc. Nic z tego nie wyszło. Musieliśmy się wstrzymać. To było dla mnie bolesne. Widzę się z nim bardzo rzadko. On bardzo dużo pracuje. To było moje najbardziej bolesne rozczarowanie pandemią”, mówiła  Filipowi Borowiakowi dla Faktu.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.