Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli sekretny ślub!

W sieci pojawiło się zdjęcie z uroczystości

Olga Figaszewska 29 września 2020 18:20
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. W sieci pojawiło się zdjęcie wykonane przez jednego z gości. Suknia panny młodej robi wrażenie!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz niedawno zdradziła szczegóły ślubu. Projektantka podkreślała, że wraz z ukochanym pobiorą się na początku października w Grecji. „Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami”, mówiła w rozmowie z Plejadą.
 

Właścicielka La Manii nie zdradziła listy gości. Tym bardziej, że w każdej chwili może się ona zmienić. Wszystko zależy od pandemii koronawirusa i obostrzeń. „Dlatego my też całe wesele zdecydowaliśmy się zorganizować tylko i wyłącznie na zewnątrz. Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty. Żeby zawieźć ich w miejsce, w których nikt wcześniej nie był”, mówiła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z JastrząbPost.

Teraz do sieci przedostało się zdjęcie ze ślubu cywilnego pary, który odbył się w mieszkaniu Joanny Przetakiewicz. Para nie zmienia swoich planów i tak jak wcześniej informowano, huczne wesele odbędzie się w Grecji. 

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.