Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli sekretny ślub!

W sieci pojawiło się zdjęcie z uroczystości

Olga Figaszewska 29 września 2020 18:20
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. W sieci pojawiło się zdjęcie wykonane przez jednego z gości. Suknia panny młodej robi wrażenie!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz niedawno zdradziła szczegóły ślubu. Projektantka podkreślała, że wraz z ukochanym pobiorą się na początku października w Grecji. „Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami”, mówiła w rozmowie z Plejadą.
 

Właścicielka La Manii nie zdradziła listy gości. Tym bardziej, że w każdej chwili może się ona zmienić. Wszystko zależy od pandemii koronawirusa i obostrzeń. „Dlatego my też całe wesele zdecydowaliśmy się zorganizować tylko i wyłącznie na zewnątrz. Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty. Żeby zawieźć ich w miejsce, w których nikt wcześniej nie był”, mówiła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z JastrząbPost.

Teraz do sieci przedostało się zdjęcie ze ślubu cywilnego pary, który odbył się w mieszkaniu Joanny Przetakiewicz. Para nie zmienia swoich planów i tak jak wcześniej informowano, huczne wesele odbędzie się w Grecji. 

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.