Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Piotr Molecki/East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie!

Tworzą piękną parę!

Weronika Kostyra 17 września 2018 11:59
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Piotr Molecki/East News

Emocje po sobotnim Balu Nocy Letniej Fundacji TVN jeszcze nie opadły. Wciąż podziwiamy kreacje gwiazd, które pojawił się na czerwonym dywanie. Wieczór należał jednak do par – szczególnie dwóch. Po raz pierwszy na oficjalnej gali pokazali się bowiem Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, a także Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens razem na czerwonym dywanie

O związku właścicielki marki La Mania i jej nowego partnera mówi się od pewnego czasu. Ale odkąd razem pojawili się na balu TVN nikt nie ma już wątpliwości co do łączącego ich uczucia. Wcześniej byli widziani jedynie na imprezie magazynu Vogue, lecz tym razem dużo chętniej pozowali razem fotografom.

Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych, a Joanna Przetakiewicz prezentowała kwitnąco u boku partnera, producenta holenderskiego pochodzenia. Para nie trzymała się jednak za ręce i nie okazywała sobie publicznie czułości. Nie komentują też swojego związku. Rinke Rooyens wyznał jedynie niedawno w rozmowie z Onetem: „ Dbam, aby życiu robić to, co mnie inspiruje, co przynosi szczęście… Bardzo ważne jest teraz także to, że pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój”, wyjawił Rooyens.

Zobacz ich wspólne zdjęcia. Pasują do siebie? 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.