NOWY NUMER VIVY!

„To czas, gdy trzeba zawalczyć o siebie!”, mówią Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2017 19:30

Bohaterami okładki najnowszej VIVY! są Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz! Przyjaciółki, kobiety sukcesu. Nie boją się zmian i chcą doświadczyć wszystkiego. Na co dzień starają się robić to, co daje im nieprawdopodobne poczucie szczęścia i spełnienia. Najbardziej podoba im się to, że nie wiedzą, co będzie dalej.

 

Polecamy też: Bijoch, Piróg, Przetakiewicz... Tak gwiazdy „Azja Express 2” pozowały w sesjach VIVY!

 

Hanna Lis: „Z wiekiem złapałam dystans do siebie, pozwoliłam sobie a większy luz. Kiedy byłam młodsza, „mundurkami” dodawałam się powagi. Po czterdziestce przestała ograniczać mnie forma”.


Joanna Przetakiewicz: „W życiu trzeba podejmować wyzwania i ryzyko. Trzeba czasami opuścić swoją strefę komfortu, żeby móc doświadczyć czegoś nowego”.

 

Przy okazji sesji zdjęciowej powstał wyjątkowo zmysłowy teledysk. Jak obie Panie wypadły przez kamerami? Jaka atmosfera im towarzyszyła? Sprawdźcie nasze video!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 16/2017?

To on pokazał ją światu! Czy Radosławowi Piwowarskiemu uda się zrealizować film o Annie Przybylskiej? Księżna Diana: dwadzieścia lat po śmierci Królowej Ludzkich Serc jej życie otacza nimb tajemnicy i niedopowiedzeń. W VIVA! Autorytety: Nadia Sawczenko, spędziła prawie 200 dni jako rosyjski więzień. Mimo że przebywała za kratami, uczyniła dla wolności Ukrainy więcej niż politycy. A Karolina Szostak opowiedziała nam o urokach życia w Tel Awiwie-Jafie i co zastała w Betlejem.

 

Nowa VIVA!  z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis na okładce w kioskach już od czwartku 10 sierpnia!

Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Zobacz też: Lód i... świeca do masażu. Joanna Przetakiewicz zdradza, jakie triki urodowe stosuje!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.