NOWY NUMER VIVY!

„To czas, gdy trzeba zawalczyć o siebie!”, mówią Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2017 19:30

Bohaterami okładki najnowszej VIVY! są Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz! Przyjaciółki, kobiety sukcesu. Nie boją się zmian i chcą doświadczyć wszystkiego. Na co dzień starają się robić to, co daje im nieprawdopodobne poczucie szczęścia i spełnienia. Najbardziej podoba im się to, że nie wiedzą, co będzie dalej.

 

Polecamy też: Bijoch, Piróg, Przetakiewicz... Tak gwiazdy „Azja Express 2” pozowały w sesjach VIVY!

 

Hanna Lis: „Z wiekiem złapałam dystans do siebie, pozwoliłam sobie a większy luz. Kiedy byłam młodsza, „mundurkami” dodawałam się powagi. Po czterdziestce przestała ograniczać mnie forma”.


Joanna Przetakiewicz: „W życiu trzeba podejmować wyzwania i ryzyko. Trzeba czasami opuścić swoją strefę komfortu, żeby móc doświadczyć czegoś nowego”.

 

Przy okazji sesji zdjęciowej powstał wyjątkowo zmysłowy teledysk. Jak obie Panie wypadły przez kamerami? Jaka atmosfera im towarzyszyła? Sprawdźcie nasze video!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 16/2017?

To on pokazał ją światu! Czy Radosławowi Piwowarskiemu uda się zrealizować film o Annie Przybylskiej? Księżna Diana: dwadzieścia lat po śmierci Królowej Ludzkich Serc jej życie otacza nimb tajemnicy i niedopowiedzeń. W VIVA! Autorytety: Nadia Sawczenko, spędziła prawie 200 dni jako rosyjski więzień. Mimo że przebywała za kratami, uczyniła dla wolności Ukrainy więcej niż politycy. A Karolina Szostak opowiedziała nam o urokach życia w Tel Awiwie-Jafie i co zastała w Betlejem.

 

Nowa VIVA!  z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis na okładce w kioskach już od czwartku 10 sierpnia!

Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Zobacz też: Lód i... świeca do masażu. Joanna Przetakiewicz zdradza, jakie triki urodowe stosuje!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.