NOWY NUMER VIVY!

Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis opowiedziały nam o swojej wielkiej przyjaźni. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2017 18:00

Przyjaźń w show-biznesie jest możliwa! One są tego przykładem! Różne osobowości, charaktery, odmienny sposób postrzegania świata. Obie są odważne, bezkompromisowe i przedsiębiorcze. Hannę Lis i Joannę Przetakiewicz łączy wyjątkowa więź. Co nam o niej odpowiedziały? W czym tkwi siła ich przyjaźni?

 

Zobacz też: „Obie lubimy flirtować…”, mówią Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz w nowej „VIVIE!”. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz o przyjaźni 

 

Cieszą się ze swoich sukcesów, wspierają w trudnych chwilach. „Nie wiem skąd to się wzięło, ale było natychmiastowe otwarcie, które trwa do dzisiaj”, mówi Hanna Lis o relacji z Joanną Przetakiewicz. „Ciężko niektórym jest znieść sukcesy swoich przyjaciół. Nam to nie sprawia kłopotu. Wręcz przeciwnie. Jestem ogromnie dumna z tego, że Joanna odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i za granicą”, dodaje dziennikarka.

 

Jak udaje im się wytrwać w przyjaźni?  „Mamy jedną wspólną cechę. Kompletnie nie zazdrościmy. To daje nieprawdopodobną siłę”, zdradza Joanna Przetakiewicz. Obie podkreślają, że dzięki przyjaźni, zyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Każdy powinien mieć obok osobę, która nigdy w nas nie wątpi. „Joanna w najlepszych i najtrudniejszych momentach moich lat. I na tym to chyba polega”, wyznała Hanna Lis.

 

Co cenią w sobie najbardziej? I jaka jest najbardziej szalona rzecz jaką zrobiły razem? Odpowiedź znajdziecie w naszym video!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 16/2017?

To on pokazał ją światu! Czy Radosławowi Piwowarskiemu uda się zrealizować film o Annie Przybylskiej? Księżna Diana: dwadzieścia lat po śmierci Królowej Ludzkich Serc jej życie otacza nimb tajemnicy i niedopowiedzeń. W VIVA! Autorytety: Nadia Sawczenko, spędziła prawie 200 dni jako rosyjski więzień. Mimo że przebywała za kratami, uczyniła dla wolności Ukrainy więcej niż politycy. A Karolina Szostak opowiedziała nam o urokach życia w Tel Awiwie-Jafie i co zastała w Betlejem.

 

Nowa VIVA!  z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis na okładce w kioskach już od czwartku 10 sierpnia!

Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Zobacz też: Lód i... świeca do masażu. Joanna Przetakiewicz zdradza, jakie triki urodowe stosuje!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.