NOWY NUMER VIVY!

Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis opowiedziały nam o swojej wielkiej przyjaźni. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2017 18:00

Przyjaźń w show-biznesie jest możliwa! One są tego przykładem! Różne osobowości, charaktery, odmienny sposób postrzegania świata. Obie są odważne, bezkompromisowe i przedsiębiorcze. Hannę Lis i Joannę Przetakiewicz łączy wyjątkowa więź. Co nam o niej odpowiedziały? W czym tkwi siła ich przyjaźni?

 

Zobacz też: „Obie lubimy flirtować…”, mówią Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz w nowej „VIVIE!”. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz o przyjaźni 

 

Cieszą się ze swoich sukcesów, wspierają w trudnych chwilach. „Nie wiem skąd to się wzięło, ale było natychmiastowe otwarcie, które trwa do dzisiaj”, mówi Hanna Lis o relacji z Joanną Przetakiewicz. „Ciężko niektórym jest znieść sukcesy swoich przyjaciół. Nam to nie sprawia kłopotu. Wręcz przeciwnie. Jestem ogromnie dumna z tego, że Joanna odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i za granicą”, dodaje dziennikarka.

 

Jak udaje im się wytrwać w przyjaźni?  „Mamy jedną wspólną cechę. Kompletnie nie zazdrościmy. To daje nieprawdopodobną siłę”, zdradza Joanna Przetakiewicz. Obie podkreślają, że dzięki przyjaźni, zyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Każdy powinien mieć obok osobę, która nigdy w nas nie wątpi. „Joanna w najlepszych i najtrudniejszych momentach moich lat. I na tym to chyba polega”, wyznała Hanna Lis.

 

Co cenią w sobie najbardziej? I jaka jest najbardziej szalona rzecz jaką zrobiły razem? Odpowiedź znajdziecie w naszym video!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 16/2017?

To on pokazał ją światu! Czy Radosławowi Piwowarskiemu uda się zrealizować film o Annie Przybylskiej? Księżna Diana: dwadzieścia lat po śmierci Królowej Ludzkich Serc jej życie otacza nimb tajemnicy i niedopowiedzeń. W VIVA! Autorytety: Nadia Sawczenko, spędziła prawie 200 dni jako rosyjski więzień. Mimo że przebywała za kratami, uczyniła dla wolności Ukrainy więcej niż politycy. A Karolina Szostak opowiedziała nam o urokach życia w Tel Awiwie-Jafie i co zastała w Betlejem.

 

Nowa VIVA!  z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis na okładce w kioskach już od czwartku 10 sierpnia!

Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Zobacz też: Lód i... świeca do masażu. Joanna Przetakiewicz zdradza, jakie triki urodowe stosuje!

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…