NOWY NUMER VIVY!

„Obie lubimy flirtować…”, mówią Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz w nowej „VIVIE!”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2017 18:00

Bohaterami okładki najnowszej VIVY! są Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz! Tylko nam opowiedziały o tym, jak dokonywać życiowych wolt, podnosić się z porażek i dlaczego warto być kobietą.

 

Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz o kryzysie kobiecości

Różne osobowości  i charaktery, ale obie niezależne, odważne i w specyficznym momencie życia, o którym mówią krótko: „To czas, gdy trzeba zawalczyć o siebie”. Są pewne siebie i świadome swoich atutów. A te sprawiają, że dla otoczenia stają się bardziej atrakcyjne. Nasze bohaterki w materiale video wypowiedziały się na temat kryzysu męskości i kobiecości. Co mają na myśli?


Joanna Przetakiewicz: „Obie jesteśmy kobietami które lubią flirtować z całym otoczeniem, które nie krępują się swojej seksualności, kobiecości i takie które są absolutnie świadome swoich cech charakteru. Sztuczna skromność w tym wypadku, to głupota. Kiedy kobieta jest pewna siebie, to dodaje jej nieprawdopodobnie dużo atrakcyjności. (…) To pewna cecha osobowości, bardzo silna, której kobiety powinny się uczyć.  Często zapominają jak uwodzić facetów, jak flirtować z całym otoczeniem. A to jest bardzo ważne, żebyśmy myślały o naszej zmysłowości, seksualności i potrzebach”.

 

Hanna Lis: „Jeśli mówimy o kryzysie kobiecości, to przyczyny są podobne jak w przypadku kryzysu męskości. Gdzieś doszłyśmy do punktu wyemancypowania się. Zarabiamy pieniądze, robimy kariery, a jednocześnie jesteśmy matkami. I gdzieś ten tradycyjny model funkcjonowania rodziny, wciąż tkwi w tyle głowy i jest przez nas pielęgnowany. Kobiety nie są w stanie do końca uporządkować swojego życia”.

 

Polecamy też: Bijoch, Piróg, Przetakiewicz... Tak gwiazdy „Azja Express 2” pozowały w sesjach VIVY!

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 16/2017?

To on pokazał ją światu! Czy Radosławowi Piwowarskiemu uda się zrealizować film o Annie Przybylskiej? Księżna Diana: dwadzieścia lat po śmierci Królowej Ludzkich Serc jej życie otacza nimb tajemnicy i niedopowiedzeń. W VIVA! Autorytety: Nadia Sawczenko, spędziła prawie 200 dni jako rosyjski więzień. Mimo że przebywała za kratami, uczyniła dla wolności Ukrainy więcej niż politycy. A Karolina Szostak opowiedziała nam o urokach życia w Tel Awiwie-Jafie i co zastała w Betlejem.

 

Nowa VIVA!  z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis na okładce w kioskach już od czwartku 10 sierpnia!

Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, VIVA! sierpień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Zobacz też: Lód i... świeca do masażu. Joanna Przetakiewicz zdradza, jakie triki urodowe stosuje!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.