Antoni Królikowski, Joanna Opozda
Fot. Adam Jankowski reporter/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Opozda pokazała romantyczne zdjęcie z Antkiem Królikowskim. Parę spotkała krytyka

Aktorka odpowiedziała internautce krótko!

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2020 08:56
Antoni Królikowski, Joanna Opozda
Fot. Adam Jankowski reporter/East News

Antek Królikowski potwierdził w połowie lipca, że ponownie jest zakochany. Teraz szansę na długie i szczęśliwe życie u boku aktora ma Joanna Opozda, która coraz śmielej publikuje w sieci fotografie, na których pozuje z ukochanym. Niestety, związek artystów nie wszystkim przypadł do gustu…

Joanna Opozda odpowiedziała na krytykę internautki

Zakochani Antoni Królikowski i Joanna Opozda wypoczywają od kilku dni w słonecznej Hiszpanii. Para, która niewiele mówi o swojej relacji, zdecydowała się wczoraj opublikować na swoich Instagramach zdjęcie, na którym aktorka wtula się w syna Pawła Królikowskiego.

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się wiele komentarzy, wśród których znalazły się gratulacje od Patryka Vegi, Miśka Koterskiego czy twórcy internetowego - Reżysera Życia. Wiele osób zauważyło też, że aktor schudł, co sprawiło, że jest jeszcze bardziej przystojny.

Ulubieniec publiczności kinowej nie odpowiadał na zaczepki i krytykę osób, które twierdziły, że Antoni Królikowski nie potrafi długo być wierny. Zupełnie inaczej postąpiła Joanna Opozda… „Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek, co te kobity w nim widzą”, napisała jedna z użytkowniczek serwisu. Na to zdanie aktorka odpowiedziała w żołnierskich słowach. „Nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą”, poradziła gwiazda.

Zgadzacie się z jej podejściem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nocomment 😍🔥

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.