Joanna Moro
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Moro topless w zaawansowanej ciąży!

Aktorka apeluje do fanów w ważnej sprawie!

Olga Figaszewska 7 listopada 2019 14:51
Joanna Moro
Fot. East News

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda czuje się bardzo dobrze. Wiadomo, że wkrótce do jej rodziny dołączy córeczka! „Nie ma jeszcze imienia, nie myślałam o tym, wymyślamy je razem z naszymi chłopakami. Na pewno będzie królewna. Jak się dowiedziałam, to umarłam ze szczęścia”, wyznała niedawno w Pytaniu na Śniadanie. Aktorka nie ukrywa swojej radości. Na Instagramie dzieli się z fanami kolejnymi zdjęciami, na których widoczny jest jej ciążowy brzuszek. Teraz postanowiła opublikować serię fotografii, która poruszyła grono jej wielbicieli. Gwiazda pozuje na nich topless! Miała ku temu słuszny powód!

Joanna Moro topless w ciąży

Przed Joanną Moro siódmy miesiąc ciąży. Niedawno wyznała, że powoli zaczyna myśleć o wprawce dla córeczki. Rodzina nadal nie wybrała imienia dla dziewczynki. Czas ciąży był dla aktorki wyjątkowo aktywnym czasem.

Joanna Moro czuje w sobie ogromną potrzebę działania! Na Instagramie zamieściła serię odważnych zdjęć wykonanych podczas wakacji w Hiszpanii., Niektórzy mogą uznać to za przesadę, ale aktorka wytłumaczyła, czemu zdecydowała się pozować topless w ciąży!

„Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy”, napisała Joanna Moro.

Aktorka podkreśla, że wiele osób sugeruje się pięknem, wyidealizowanymi obrazami. A powinni szukać własnej drogi i szczęścia.

„Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!

Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!”, dodała.

My całkowicie się z nią zgadzamy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.