Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO!

Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem!  

Aktorka wydała oświadczenie

REDAKCJA VIVA! 27 maja 2019 09:10
Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwiedli się po dziewięciu latach! W mediach od pewnego czasu pojawiały się informacje na temat rozpadu ich małżeństwa. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Joanna Liszowska o rozwodzie z mężem. Aktorka wydała oświadczenie

Plotki o rozstaniu Joanny Liszowskiej ze szwedzkim milionerem powracały jak bumerang. Aktorka postanowiła raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się oświadczenie.

„Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy ”, napisała Joanna Liszowska.

Jak podawał Super Express aktorka przed ślubem podpisała intercyzę. „Teraz może jedynie liczyć na jednorazową dużą kwotę za straty moralne oraz alimenty na dwie córki. Dzieci mają też mieć fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać Joanna, dopóki pociechy nie skończą 21 lat”, donosił tabloid.

Przypomnijmy, że Joanna Liszowska i Ola Serneke stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku. Wspólnie doczekali się dwóch córek, Emmy i Stelli. 

Ola Serneke, Joanna Liszowska
Fot. ZOOM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!