To nie jest kolejny talent show!

VIVA! 16 maja 2018 07:40

Cztery lata temu zniknęła z show-biznesu po kolizji spowodowanej pod wpływem alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że w końcu potencjał aktorki znów został doceniony! Wkrótce poprowadzi nowe taneczne show Polsatu!

Joanna Liszowska prowadzącą World of Dance

Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Super Express, Joanna Liszowska po czterech latach znów została doceniona przez szefostwo Polsatu. Gwiazda serialu Przyjaciółki poprowadzi nowy, taneczny program World of Dance! To światy hit amerykańskiej stacji NBC, w którym jurorką i producentką jest sama Jennifer Lopez!

„To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar”, czytamy na stronie Polsatu.

Profesjonalni soliści, duety i zespoły będą oceniane przez jury w trzech grupach wiekowych. A każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć punkty w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Polska edycja World of Dance już niedługo na antenie Telewizji POLSAT.  

1/4
Joanna Liszowska
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
1/4

2/4
Magiczne Święta
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
2/4

3/4
Joanna Liszowska, Viva! 2014
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/4

4/4
Joanna Liszowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
4/4

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.