Z ŻYCIA GWIAZD

Już wiadomo, ile będzie kosztował poród Joanny Kulig w USA!

Ta kwota robi wrażenie…

Monika Katarzyna Krupska 4 grudnia 2018 10:00
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig lada moment po raz pierwszy zostanie mamą! Ciąża aktorki zbiegła się z bardzo pracującym czasem dla niej. 36-latka przebywa obecnie w USA, gdzie promuje Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego. Od kilku tygodni spekuluje się, że Kulig ma nawet szansę za rolę otrzymać Oscara! Czekając na oficjalne nominacje aktorka nie zdecydowała się na powrót do Polski. Czy to oznacza, że urodzi w USA?

Joanna Kulig urodzi w Stanach

Jak informuje Super Express, 36-latka jest już w ósmym miesiącu ciąży. Gdyby zdecydowała się na urodzenie dziecka w Polsce, musiałaby już dawno wrócić do kraju. Teraz podróż samolotem mogłaby okazać się niebezpieczna dla mamy i malucha. Nic więc dziwnego, że Joanna zdecydowała się na pozostanie w USA i już wybrała placówkę, w której urodzi dziecko. 

Według tabloidu Joanna urodzi w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Za poród musi zapłacić 20 tys. dolarów, czyli około 75 tys. złotych. Aktorka nie zdradziła, czy na świecie przywita córkę czy syna. Nie wiadomo, też czy zdecyduje się na polskie imię?! Mówi się, że aktorka wybrała już matkę chrzestną dziecka. Ma nią być Agata Kulesza

Joanna Kulig nie jest pierwszą, znaną mamą, która zdecydowała się na poród w Stanach Zjednoczonych. Swoje dzieci urodziły tam m.in. Weronika Rosati czy Alicja Bachleda Curuś. Czy po porodzie szybko wróci do kraju?  

Joanna Kulig
Fot. instagram@coldwarmovie

joanna kulig w ciąży
Fot. instagram@joannakulig_official

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach