Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała synka!

Jaś rośnie jak na drożdżach

Olga Figaszewska 25 listopada 2020 11:41
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig wraz z mężem, Maciejem Bochniakiem prawie dwa lata temu zostali rodzicami. Synek pary przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda promowała w tamtym czasie za oceanem film Zimna Wojna, który walczył o Oscara w trzech kategoriach. Joanna Kulig do tej pory nie publikowała w sieci zdjęć synka. Teraz zrobiła wyjątek. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się wspólna fotografia z pociechą. Jaś rośnie jak na drożdżach!

Joanna Kulig na wspólnym zdjęciu z synkiem

Aktorka strzeże prywatności swojej rodziny. Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, wszelkie informacje, które go dotyczy stara się trzymać z dala od mediów. W sieci publikuje jedynie materiały związane z jej karierą i skupia się na kolejnych zawodowych wyzwaniach.

„To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada”, mówiła w jednym z wywiadów o macierzyństwie Joanna Kulig.

Niedawno w rozmowie z Party.pl gwiazda przyznała, że macierzyństwo zmieniło jej podejście do życia.

„Cieszę się macierzyństwem”, mówiła Monice Maszkiewicz.

Teraz fanów gwiazdy zaskoczyło najnowsze zdjęcie Joanny Kulig. Na InstaStories zamieściła fotografię z synkiem. Jaś towarzyszył mamie podczas zakupów.

Chłopiec odziedziczył po aktorce piękne, blond włosy. Nie da się ukryć, że maluch rośnie jak na drożdżach. 

Joanna Kulig z synkiem
Fot. Joanna Kulig screen z InstaStories/@joannakulig_official

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.