Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała synka!

Jaś rośnie jak na drożdżach

Olga Figaszewska 25 listopada 2020 11:41
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig wraz z mężem, Maciejem Bochniakiem prawie dwa lata temu zostali rodzicami. Synek pary przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda promowała w tamtym czasie za oceanem film Zimna Wojna, który walczył o Oscara w trzech kategoriach. Joanna Kulig do tej pory nie publikowała w sieci zdjęć synka. Teraz zrobiła wyjątek. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się wspólna fotografia z pociechą. Jaś rośnie jak na drożdżach!

Joanna Kulig na wspólnym zdjęciu z synkiem

Aktorka strzeże prywatności swojej rodziny. Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, wszelkie informacje, które go dotyczy stara się trzymać z dala od mediów. W sieci publikuje jedynie materiały związane z jej karierą i skupia się na kolejnych zawodowych wyzwaniach.

„To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada”, mówiła w jednym z wywiadów o macierzyństwie Joanna Kulig.

Niedawno w rozmowie z Party.pl gwiazda przyznała, że macierzyństwo zmieniło jej podejście do życia.

„Cieszę się macierzyństwem”, mówiła Monice Maszkiewicz.

Teraz fanów gwiazdy zaskoczyło najnowsze zdjęcie Joanny Kulig. Na InstaStories zamieściła fotografię z synkiem. Jaś towarzyszył mamie podczas zakupów.

Chłopiec odziedziczył po aktorce piękne, blond włosy. Nie da się ukryć, że maluch rośnie jak na drożdżach. 

Joanna Kulig z synkiem
Fot. Joanna Kulig screen z InstaStories/@joannakulig_official

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.