Joanna Kulig, Paszporty Polityki, 2020
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dawno niewidziana Joanna Kulig pojawiła się na Paszportach Polityki!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 15 stycznia 2020 06:30
Joanna Kulig, Paszporty Polityki, 2020
Fot. VIPHOTO/East News

Za nami już 27. edycja Paszportów Polityki! We wtorkowy wieczór 14 stycznia na scenie Teatru Polskiego w Warszawie wręczono wyróżnienia artystom z wielu różnych dziedzin. W gronie zaproszonych gości na prestiżowym wydarzeniu znalazła się Joanna Kulig. Jak wyglądała?

Kulig na Paszportach Polityki

Od momentu, gdy w lutym zeszłego roku Joanna Kulig w amerykańskiej klinice urodziła syna Jana, poświęciła się macierzyństwu i rzadko można było ją spotkać na branżowych ściankach czy imprezach. Dla Paszportów Polityki zrobiła wyjątek!

Gwiazda w zeszłym roku sama otrzymała wyróżnienie, jak uzasadniono: „Za niejednoznaczną i wiarygodną, twardą i delikatną, odpychającą i pociągającą, zawsze skupiającą na sobie uwagę rolę w Zimnej wojnie, najlepszym polskim filmie minionego roku”.

Tym razem aktorka pojawiła się na gali, by wręczyć nagrodę w kategorii Film. Otrzymał ją Bartosz Bielenia, za rolę w głośnej produkcji nominowanej nawet do Oscara, pt. Boże Ciało w reżyserii Jana Komasy. Kulig nie kryła radości i wzruszenia, mówiąc, że młody artysta otrzymuje Paszport Polityki za: „Wielkie emocje pozwalające przeżywać dramaty ludzi, takich jak my, za wyrażenie tego, co dla Polaków najboleśniejsze i najważniejsze, oraz za aktorstwo na najwyższym poziomie”.

Na tę okazję wybrała dość nietypowy zestaw, złożony z metalicznej, srebrnej bluzki, którą dobrała do czarnych, klasycznych spodni z wyższym stanem, przez ramię przewieszając marynarkę. Całość uzupełniła dużymi kolczykami, butami na koturnie oraz gładką fryzurą. Dopisywał jej doskonały humor!

Podoba Wam się jej stylizacja?  

Joanna Kulig na gali wręczenia Paszportów Polityki 2019

Joanna Kulig, Paszporty Polityki, 2020
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Kulig, Paszporty Polityki, 2020
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.