Polska aktorka promienieje na afterparty po Złotych Globach

Weronika Kostyra 7 stycznia 2019 10:54

Ogromny sukces filmu Zimna wojna sprawił, że od kilku miesięcy głośno jest nie tylko o samym filmie, ale też o Joannie Kulig. Polska aktorka podbiła serca krytyków także za oceanem. Doceniono jej talent i urodę, zasypano propozycjami ról, a także wymienia się ją w zestawieniach najlepszych aktorów minionego roku.

Joanna Kulig na gali Złotych Globów

Dla Joanny Kulig trwa najlepszy czas w karierze. Polska gwiazda rzuciła na kolana Hollywood i regularnie pojawia się w otoczeniu największych gwiazd. Niedawno zdobyła Europejską Nagrodę Filmową nazywaną „europejskim Oscarem”, została uznana za Najlepszą Aktorkę za rolę Zuli w filmie Zimna wojna. Aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje. Szczególnie na czerwonym dywanie i w kreacjach od największych projektantach wygląda zachwycająco. Tuż po gali wręczenia Złotych Globów wzięła udział w after party organizowanym przez Amazon. Miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Zobaczcie zdjęcia! 

1/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
1/3

Joanna Kulig na after party po gali rozgania Złotych Globów.

2/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
2/3

Polska aktorka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje!

3/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
3/3

Joanna Kulig miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.