Polska aktorka promienieje na afterparty po Złotych Globach

Weronika Kostyra 7 stycznia 2019 10:54

Ogromny sukces filmu Zimna wojna sprawił, że od kilku miesięcy głośno jest nie tylko o samym filmie, ale też o Joannie Kulig. Polska aktorka podbiła serca krytyków także za oceanem. Doceniono jej talent i urodę, zasypano propozycjami ról, a także wymienia się ją w zestawieniach najlepszych aktorów minionego roku.

Joanna Kulig na gali Złotych Globów

Dla Joanny Kulig trwa najlepszy czas w karierze. Polska gwiazda rzuciła na kolana Hollywood i regularnie pojawia się w otoczeniu największych gwiazd. Niedawno zdobyła Europejską Nagrodę Filmową nazywaną „europejskim Oscarem”, została uznana za Najlepszą Aktorkę za rolę Zuli w filmie Zimna wojna. Aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje. Szczególnie na czerwonym dywanie i w kreacjach od największych projektantach wygląda zachwycająco. Tuż po gali wręczenia Złotych Globów wzięła udział w after party organizowanym przez Amazon. Miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Zobaczcie zdjęcia! 

1/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
1/3

Joanna Kulig na after party po gali rozgania Złotych Globów.

2/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
2/3

Polska aktorka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje!

3/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
3/3

Joanna Kulig miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.