Polska aktorka promienieje na afterparty po Złotych Globach

Weronika Kostyra 7 stycznia 2019 10:54

Ogromny sukces filmu Zimna wojna sprawił, że od kilku miesięcy głośno jest nie tylko o samym filmie, ale też o Joannie Kulig. Polska aktorka podbiła serca krytyków także za oceanem. Doceniono jej talent i urodę, zasypano propozycjami ról, a także wymienia się ją w zestawieniach najlepszych aktorów minionego roku.

Joanna Kulig na gali Złotych Globów

Dla Joanny Kulig trwa najlepszy czas w karierze. Polska gwiazda rzuciła na kolana Hollywood i regularnie pojawia się w otoczeniu największych gwiazd. Niedawno zdobyła Europejską Nagrodę Filmową nazywaną „europejskim Oscarem”, została uznana za Najlepszą Aktorkę za rolę Zuli w filmie Zimna wojna. Aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje. Szczególnie na czerwonym dywanie i w kreacjach od największych projektantach wygląda zachwycająco. Tuż po gali wręczenia Złotych Globów wzięła udział w after party organizowanym przez Amazon. Miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Zobaczcie zdjęcia! 

1/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
1/3

Joanna Kulig na after party po gali rozgania Złotych Globów.

2/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
2/3

Polska aktorka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą i wprost promienieje!

3/3
Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Copyright @Rex Features/East News
3/3

Joanna Kulig miała na sobie kreację projektu Caroliny Herrery.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.