Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Tych wakacji modelka nie będzie wspominać najlepiej. Joanna Krupa i Dawid Woliński zostali napadnięci

Damian Duda 29 lipca 2017 12:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Czas, w którym Joanna Krupa miała naładować baterie, stał się dla niej najgorszym koszmarem. Jak to możliwe, że wakacje marzeń okazały się dla modelki piekłem? 

 

Przeczytaj też: Czy w show-biznesie jest miejsce na przyjaźń damsko-męską? Oni udowadniają, że tak!

Joanna Krupa została napadnięta

Modelka wybrała się na urlop w towarzystwie Dawida Wolińskiego. W trakcie pobytu na Mykonos Krupa wspólnie ze swoim przyjacielem udali się do klubu. Niestety, to wyjście kosztowało ich sporo nerwów. Na swoim Instagramie Joanna opublikowała krótki film, na którym widać, jak obcy mężczyzna grozi polskiemu projektantowi. 

 

 

Niestety, klub nie podołał organizacji imprezy. Zaatakowała nas grupa pijanych gości z Portoryko. Jeden z nich złapał mojego towarzysza za szyję i wykrzyczał »nie zaczynaj ze mną, bo cię zabiję«. Ani obsługa eventu, ani ochrona nie zareagowali”, napisała na Instagramie oburzona modelka.

Gwiazdy na Mykonos

Wakacje Joanny Krupy to ostatnimi czasy jeden z najgorętszych tematów w mediach. Modelka postanowiła spędzić urlop w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela Dawida Wolińskiego. Projektant wspólnie ze swoją muzą wybrali się na najpopularniejszą wśród polskich gwiazd wyspę Mykonos. Poza parą przyjaciół w tym malowniczym miejscu przebywają również: Ewa Chodakowska, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jemioł.

 

Co takiego ma w sobie grecka wyspa? Przeczytaj więcej: Chodakowska, Krupa, Woliński... pokochali tę wyspę. Zobaczcie, jak gwiazdy wypoczywają na Mykonos

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?