TYLKO U NAS

Joanna Krupa i Douglas Nunes przeprowadzą się do Polski? Mamy komentarz modelki!

Jest tylko jeden problem...

Rafał Kowalski 18 sierpnia 2018 08:59

Joanna Krupa i Douglas Nunes są 2 tygodnie po ślubie. Po hucznej, acz zachowanej w tajemnicy imprezie, para powróciła do normalnego życia w Stanach Zjednoczonych. Fani modelki zastanawiają się jednak, czy nie mogłaby ona wraz z mężem zamieszkać na stałe w Polsce... Jaka jest prawda? Zapytaliśmy!

Joanna Krupa o przeprowadzce do Polski

Okazuje się, że się zmiana miejsca zamieszkania byłaby dla małżonków dość skomplikowaną operacją… „Douglas bardzo pokochał Polskę i mówi, że jest przepiękna. To właśnie dlatego zrobiliśmy wesele w Krakowie. Jeśli jednak chodzi o przeprowadzkę tutaj to na razie nie mamy takich planów. Choćby dlatego, że Douglas nie ma tutaj przyjaciół, nie zna też polskiego. Dla niego to byłoby bardzo ciężkie”, powiedziała w rozmowie z nami Joanna Krupa.

Na szczęście sierpniowa wizyta męża modelki w Polsce nie będzie na pewno jego ostatnią. Joanna Krupa chce zadbać, by ukochany czuł się u nas dobrze. „Douglas chętnie będzie przyjeżdżał do naszego kraju za każdym razem, kiedy ja będę musiała być tu na dłużej. Towarzyszył mi już ostatnio, ale jednak trochę się nudził, dlatego następnym razem inaczej to zorganizuję. Wiem, że lubi jeździć na koniach, więc pewnie znajdę mu jakieś miejsce, gdzie będzie mógł się zrelaksować podczas, gdy ja będę na planie. Wierzę, że je pokocha”, zdradziła nam gwiazda TVN.

Cieszymy się, że życie prywatne prowadzącej Top Model w końcu się ułożyło. Mamy nadzieję, że Polska rozkocha Douglasa w sobie na tyle mocno, że może w przyszłości wybranek Asi zmieni zdanie i kupi u nas chociaż letnią posiadłość… Kibicujecie temu związkowi?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.