Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

„Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko”. Joanna Krupa też była molestowana!

Sylwia Olech 19 października 2017 14:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Skandal w Hollywood, którego głównym bohaterem jest Harvey Weinstein, dotyczący molestowania seksualnego odbił się echem na całym świecie… Głos w tej sprawie zabrała także Joanna Krupa. Jej zdaniem tzw. casting kanapowy to popularna praktyka w Hollywood. Czy ona sama też była molestowana?

 

Czytaj także: Kolejne gwiazdy przerywają milczenie. Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow wśród ofiar molestowanych przez Harveya Weinsteina!

 

Joanna Krupa o niemoralnych propozycjach

Joanna Krupa od ponad 30 lat mieszka w Stanach i właśnie tam robi karierę jako modelka. I choć Weinsteina nigdy nie spotkała, nie ma wątpliwości, jak działa Hollywood: „Niestety, w Hollywood popularny jest tzw. casting kanapowy. Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę”, tłumaczy modelka w rozmowie z „Faktem”.

 

Zobacz także: Seksskandal w Hollywood! Harvey Weinstein przez lata molestował największe aktorki! Wydał go brat, opuściła go żona... EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Krupa jest świadomą siebie kobietą, która lubi swoje ciało. To dlatego nie ma problemu z pozowaniem nago i noszeniem kreacji, które eksponują jej seksowne kształty. Ale czy to daje komukolwiek prawo do składnia jej niedwuznacznych propozycji? Oczywiście, nie! Choć, jak przyznaje Krupa w rozmowie z „Faktem”, takie sytuacje jej się zdarzają:

 

„Miałam kilka sytuacji związanych z molestowaniem i nieodpowiednimi zachowaniami ze strony mężczyzn. Spotykałam się z propozycjami od producentów, którzy zapraszali mnie do siebie na wspólny wieczór. Oczywiście dodawali przy tym, że mam szansę na ciekawą rolę w filmie lub pracę w telewizji”.

 

Joanna od lat wykorzystuje swoją pozycję i piękne ciało, by walczyć o prawa zwierząt

 

Zobacz także: Joanna Krupa jako naga tygrysica?! Modelka znów staje w obronie zwierząt. Zobaczcie też, jak wyglądała w poprzednich latach!

 

Czy Joanna dała się kiedykolwiek namówić?

 

„W życiu nie sprzedam duszy diabłu, by zrobić większą karierę. Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko. Ja wierzę w Boga, jestem katoliczką i nigdy nie zgodzę się na niemoralne propozycje. Jak ktoś chce się ze mną spotkać w sprawie pracy, to od razu kieruję go do moich agentów”, deklaruje modelka i apeluje:

 

„Dziewczyny, przespanie się z producentem nie daje gwarancji, że dostaniecie się do filmu. Pamiętajcie o tym, bo niejedna kobieta dała się już oszukać”.

 

 

Falling in love with yourself first doesn't make you vain or selfish - it makes YOU. #JoannaKrupa #BlackDoorManor

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

„Pokochaj siebie najpierw…”, namawia Joanna Krupa

 

Popieramy apel Joanny!

 

Zobacz też: „Niech każdy robi, co chce’’. Joanna Krupa o swoim stosunku do pornografii

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.