Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z ostatniej wizyty u ginekologa przed porodem!

Modelka urodzi lada dzień

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 10:49
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Już za kilka dni zostanie po raz pierwszy mamą! Joanna Krupa za pośrednictwem mediów społecznościowych drobiazgowo relacjonowała, jak przebiega jej ciąża. Zamieszczała mniej i bardziej osobiste fotografie, zazwyczaj w trakcie codziennych czynności. Teraz podzieliła się zdjęciem z ostatniej wizyty u ginekologa przed porodem.

Joanna Krupa - kiedy urodzi? Termin porodu modelki

Jurorka Top model nie ukrywa swojej ekscytacji. Od jakiegoś czasu opatruje fotografie podpisami, w których wyznaje, że nie może doczekać się chwili narodzin dziecka. Nie inaczej jest i tym razem. Na udostępnionym zdjęciu z gabinetu ginekologicznego Joanna Krupa pozuje z ogromnych rozmiarów brzuszkiem. Jak wynika z podpisu, to już 39 tydzień ciąży. Poród nastąpi na pewno w tym miesiącu: być może lada dzień, być może w ciągu dwóch najbliższych tygodni.

W jednym z ostatnich wywiadów modelka podkreśliła, że boi się porodu, jednak jest na niego gotowa. Natomiast w intymnej rozmowie z Beatą Nowicką dla dwutygodnika VIVA! we wrześniu tego roku przyznała, że zamierza urodzić metodą naturalną, jednak wie, że nie będzie miała nad tym pełnej kontroli.

Fani o zdjęciu Joanny Krupy z wizyty u ginekologa

Pod udostępnioną wczoraj na profilu fotografią fani przekazywali Joannie Krupie życzenia szczęśliwego rozwiązania. Wśród komentarzy można znaleźć te znanych i lubianych.

„Ale się cieszę!!! 💜”, napisał Robert Biedroń. „Nie mogę się doczekać!”, podkreśliła siostra modelki, Marta. „Omg babyyyyy😂🔥❤️❤️❤️”, dodał Dawid Woliński.

Natomiast inni komplementowali brzuszek modelki i stwierdzili, że jest naprawdę imponujących rozmiarów.

„Ale duży brzuszek a w nim mała istotka przepiękne zdjęcie pozdrawiam buziaki ❤️❤️❤️❤️”, podkreśliła jedna z fanek. „Najpiękniejszy czas przed tobą 👌🍬”, dodała inna. „Szczęśliwego rozwiązania 🍀❤️ Wygląda Pani Przepięknie 😍”, napisała kolejna.

Płeć i imię dziecka Joanny Krupy

Na łamach dwutygodnika „VIVA!” Joanna Krupa ujawniła, że wraz z mężem – Douglasem Nunesem – powitają niebawem na świecie córeczkę. Natomiast w Dzień Dobry TVN zwierzyła się, że wybrali już dla niej imiona. Pierwsze dziecko pary ma nazywać się Sofia Grace.

Gdzie urodzi Joanna Krupa? Polska czy USA? Koszt porodu

Jurorka Top model planuje urodzić w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. To miejsce uznawane za prestiżowe i luksusowe, w którym na świat przyszły m.in. dzieci Beyonce, Victorii Beckham oraz Kim Kardashian. Koszt porodu i profesjonalnej opieki w wybranej przez Joannę Krupę klinice przyprawia o zawrót głowy: może wynieść nawet do 20 tysięcy dolarów (około 80 tysięcy złotych)!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last doctors visit before we meet her ❤️🙏🏻 #39weekspregnant

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anxiously waiting for my little angel to arrive 👧 but also scared of labor 😱😂🤷‍♀️ 38weekspregnant

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.