Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa po raz pierwszy pokazała swoje dziecko i... wywołała burzę!

„Szkoda mi tego dziecka”

Weronika Kostyra 1 czerwca 2019 16:50
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Krupa niedawno zaskoczyła fanów radosną nowiną o swojej ciąży. Modelka i jurorka programu Top Model niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż Douglas Nunes marzyli o założeniu rodziny i już za kilka miesięcy będą rodzicami. Gwiazda nie wie jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Nie posiada się jednak z radości. Właśnie podzieliła się z fanami bardzo intymnym momentem – pierwszym badaniem USG!

Joanna Krupa pokazała nagranie USG

Joanna Krupa od dawna planowała zostać mamą. Nie wiedziała jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Kiedy się udało, trzymała ciążę w sekrecie. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, zdradziła Joanna Krupa w Dzień Matki w Dzień dobry TVN.

Teraz pozostaje jej jedynie cierpliwie czekać na przyjście upragnionego dziecka na świat. Podekscytowana modelka podzieliła się z fanami nagraniem z pierwszego badania USG. Na ekranie urządzenia w gabinecie lekarskim widać zarys dziecka. To wyjątkowo intymny moment, w którym przyszła mama po raz pierwszy widzi swoje nienarodzone, rozwijające się dziecko. Wśród komentarzy dominowały gratulacje, pojawiły się jednak głosy krytyki. Niektórzy internauci uważają, że publiczne pokazanie badania USG przekracza granice prywatności: „Może live z porodu? Życzę większej potrzeby prywatności”, „Asiu bardzo Cię lubię, jesteś cudowną osobą, ale szkoda mi tego dziecka. Jeszcze się nie urodziło, a już narusza się jego prywatność. Biedne”,  „Szkoda, ze teraz nie zachowuje się takich cudownych momentów dla siebie i bliskich. Życzę zdrowia dla Ciebie i Maleństwa”, czytamy w komentarzach.

Jakie jest Twoje zdanie? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.