Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Internauci zauważyli coś zaskakującego!

Też to widzicie?

Rafał Kowalski 24 czerwca 2020 07:56
Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy

Dzień Taty to najlepsza okazja, by nie tylko naszym ojcom złożyć najserdeczniejsze życzenia, ale dla wielu to też naturalny termin, aby pokazać w sieci pamiątkowe zdjęcia. Na taki krok zdecydowała się Joanna Krupa. Pod archiwalną fotografią modelki o wiele więcej komentarzy zaczęło jednak dotyczyć jej córki…

Do kogo podobna jest córka Joanny Krupy? Porównanie zdjęć

Z okazji Dnia Ojca gwiazda TVN złożyła za pośrednictwem Instagrama najlepsze życzenia dla swojego taty. Przy okazji opublikowała zdjęcie, na którym jako mała dziewczynka jest na rękach swojego ojca – Zbigniewa. Fanki Joanny Krupy szybko zauważyły jej podobieństwo do… małej Ashy! „Twoja córeczka to twoja kopia”, „Córeczka identyczna. Ale podobieństwo do pani. I te włoski takie same”, „Córeczka to pani mały klon”, to tylko niektóre z dziesiątek komentarzy o podobnej treści, które znalazły się na Instagramie 41-letniej mamy.

Sama gwiazda nie skomentowała żadnej z wypowiedzi swoich obserwatorów, ale i my musimy przyznać, że Asha i Joanna (na zdjęciach z dzieciństwa) wyglądają jak dwie krople wody.

Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.