Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Internauci zauważyli coś zaskakującego!

Też to widzicie?

Rafał Kowalski 24 czerwca 2020 07:56
Joanna Krupa, córka Asha
Fot. Instagram Joanny Krupy

Dzień Taty to najlepsza okazja, by nie tylko naszym ojcom złożyć najserdeczniejsze życzenia, ale dla wielu to też naturalny termin, aby pokazać w sieci pamiątkowe zdjęcia. Na taki krok zdecydowała się Joanna Krupa. Pod archiwalną fotografią modelki o wiele więcej komentarzy zaczęło jednak dotyczyć jej córki…

Do kogo podobna jest córka Joanny Krupy? Porównanie zdjęć

Z okazji Dnia Ojca gwiazda TVN złożyła za pośrednictwem Instagrama najlepsze życzenia dla swojego taty. Przy okazji opublikowała zdjęcie, na którym jako mała dziewczynka jest na rękach swojego ojca – Zbigniewa. Fanki Joanny Krupy szybko zauważyły jej podobieństwo do… małej Ashy! „Twoja córeczka to twoja kopia”, „Córeczka identyczna. Ale podobieństwo do pani. I te włoski takie same”, „Córeczka to pani mały klon”, to tylko niektóre z dziesiątek komentarzy o podobnej treści, które znalazły się na Instagramie 41-letniej mamy.

Sama gwiazda nie skomentowała żadnej z wypowiedzi swoich obserwatorów, ale i my musimy przyznać, że Asha i Joanna (na zdjęciach z dzieciństwa) wyglądają jak dwie krople wody.

Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.