O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa miała groźny wypadek! Jej samochód staranował TIR

W jakim stanie jest modelka?

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2018 14:43

Ten wypadek mógł skończyć się tragedią. Do zdarzenia doszło w czwartek w centrum Warszawy, gdy Joanna Krupa i jej menadżerka, Justyna Bulińska, jechały ulicą Lecha Kaczyńskiego (dawniej Armii Ludowej). Gdyby nie czujność obu pań i to, że poruszały się powoli, kolizja mogła mieć fatalne skutki.

Joanna Krupa miała wypadek w centrum Warszawy

Gdy panie jechały zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością warszawską ulicą, z równoległego pasa zjechał nagle samochód ciężarowy i zepchnął je na pobocze. Na miejsce od razu została wezwana policja, która spisała zeznania obu stron. Choć wydawało się, że kolizja była bardzo poważna, ani Joanna Krupa, ani jej menadżerka nie odniosły groźnych obrażeń. Skończyło się jedynie na nerwach.

„Całe zdarzenie wyglądało dość przerażająco. Na szczęście nikt nie ucierpiał, głównie dlatego, że kobiety jechały bardzo wolno i dużym samochodem. Jeśli byłby to jakieś mniejsze auto, mogło skończyć się tragicznie”, relacjonował w rozmowie z portalem Pudelek świadek zdarzenia.

Panie poruszały się Lexusem, wartym 200 tysięcy złotych, który obecnie nadaje się jedynie do kasacji, ponieważ TIR uszkodził cały jego bok.

Kierowca samochodu ciężarowego został ukarany punktami karnymi. 

Joanna Krupa o wypadku w Warszawie

Po tym, jak informacja dotarła do mediów, Joanna Krupa opublikowała na Instagramie zdjęcie z policjantami, pod którym zamieściła wpis, w którym zapewniła, że nic jej nie jest i podziękowała za wszystkie wyrazy wsparcia.

„Kochani, dziękuje za miłe słowa wsparcia, na szczęście nic mi się nie stało, dzięki przemiłym Panom Policjantom akcja sprawnie się zakończyła :) Panowie również wspierają akcje CHWDP Chce Wam Dać Psa :) @chwdp_chcewamdacpsa”, podkreśliła modelka.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.