Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Krupa pokazała ciało 4 miesiące po urodzeniu córki. Co za figura!

Modelka wyjawiła, że same ćwiczenia do sukcesu nie wystarczyły...

Rafał Kowalski 7 marca 2020 19:54
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa przytyła w czasie ciąży około 15 kilogramów. Niedawno modelka ogłosiła na Instagramie, że zrzuciła już dziewięć, ale dalsza praca nad ciałem była mordęgą… „Utrata ostatnich 6 kilogramów jest trudniejsza niż myślałam”, pisała zasmucona mama małej Ashy-Leigh. Na szczęście z pomocą pojawiła się trenerka oraz masażystka i dziś jurorka Top model wygląda lepiej, niż niejedna 20-latka! Ta metamorfoza robi ogromne wrażenie.

Joanna Krupa po ciąży – pokazała zdjęcie


W sieci pojawił się wpis Joanny Krupy, w którym dzieli się ona swoim prywatnym sukcesem. „Cztery miesiące po urodzeniu dziecka i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskałam moje ciało sprzed ciąży”, cieszyła się na Instagramie Joanna Krupa i dodała, że pomogły jej treningi, które pod okiem specjalistki wykonywała przez 5 tygodni. Gwiazda chodziła też na drenaże limfatyczne czyli masaże ciała pobudzające krążenie krwi i limfy.

Właśnie to połączenie okazało się idealnym sposobem na powrót do sylwetki sprzed ciąży. „Będę szczera i powiem, że ćwiczenia i właściwe odżywianie to główny klucz sukcesu. Nie mogę jednak uwierzyć, że ogromną różnicę widzę też po zaledwie 2 sesjach masażu limfatycznego w tym tygodniu. To było prawdziwe błogosławieństwo!”, napisała rozentuzjazmowana młoda mama.

Joanna Krupa ma nadzieję, że swoją przemianą wesprze inne kobiety, które powinny wiedzieć, że nie zawsze da się wszystko udaje się od razu i tylko swoimi siłami. „Ten post opublikowałam, aby zmotywować inne matki, które zmagają się z trudnościami i poinformować, że czasami potrzebujemy dodatkowej pomocy, aby doprowadzić nasze ciała do zdrowego stanu i poczuć się dobrze po urodzeniu dziecka”, tak gwiazda TVN zakończyła swój wpis opatrzony zdjęciem.

Asi serdecznie gratulujemy zapału! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.