Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa wybrała już imię dla swojego dziecka!

Brzmi oryginalnie!

Olga Figaszewska 22 lipca 2019 11:45
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice przygotowują się na prawdziwą rewolucję. Para nie chce znać płci pociechy do czasu porodu. To będzie dla nich prawdziwa niespodzianka. Podobno gwiazda już wie, jakie imiona nada swojemu maleństwu.

Joanna Krupa: imię dziecka

Szczęśliwa mama ma w planach urządzić baby shower w hollywoodzkim stylu! Jak podaje Flesz na wydarzeniu nie zabraknie przyjaciół Joanny Krupy. Impreza odbędzie się w Los Angeles, ale z pewnością w Polsce znajomi także zorganizują dla niej przyjęcie.

 Okazuje się, że gwiazda Top Model wybrała już imię dla dziewczynki i chłopca. Dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa pojawi się na świecie już pod koniec roku.

„Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace”, zdradził znajomy małżeństwa rozmowie z Fleszem

Joanna Krupa, ciąża
Fot. instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.