Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Olga Figaszewska 24 lutego 2017 21:20
1/9
Anja Rubik, Joanna Krupa
Copyright @Instagram
1/9

Tylko nieliczne gwiazdy decydują się na przekraczanie pewnej granicy prywatności publikując swoje odważne zdjęcia w mediach społecznościowych. Do ich grona z pewnością możemy zaliczyć Anję Rubik czy Joannę Krupę. Są piękne, atrakcyjne i pewne siebie. Jak i dlaczego gwiazdy eksponują nagość?

 

Mają tysiące obserwujących na Facebooku i Instagramie. Dla wielu z nich ważne jest co myślą, co robią i jak się ubierają. Dla wielu osób, epatowanie nagością jest dość kontrowersyjne. Nagość dla modelek nie jest tematem tabu a one same nie widzą w tym bezpruderyjnego traktowania intymności, wizji kobiecego ciała. Co więcej, potrafią odsłaniać ciało w dobrym stylu. I jak podkreślała Anja Rubik w jednym z naszych wywiadów: „Na co dzień w internecie i w telewizji ogląda wiele gorszych rzeczy. Nie mogę zrozumieć, dlaczego nieprzyzwoite mają być piersi, a przyzwoite jest ucinanie głów, które bez kłopotu można wszędzie zobaczyć”.

 

Polecamy też: Już nawet Mannequin Challenge to dla Joanny Krupy świetna okazja, żeby zdjąć ubranie

 

Nagość Joanny Krupy

 

Joanna Krupa nie ma nic do ukrycia. Szokuje swoimi nagimi zdjęciami na Instagramie, eksponuje ponętne kształty w rozbieranych sesjach. Gwiazda dość często zamieszcza w mediach społecznościowych odważne fotografie czym zdarza jej się wywołać spore zamieszanie w Internecie. Nic dziwnego, słynie w show-biznesie z doskonałej sylwetki, pięknej twarzy i seksownych kształtów i jak twierdzi, jest dumna ze swojego wyglądu. W ubiegłym roku wzięła udział w Mannequin Challenge, w którym w wyzywającej pozie prezentowała swoje atuty. A niedawno opublikowała kolejny filmik, na którym całkiem naga wpatruje się w tafle oceanu z balkonu hotelowego pokoju. Co myśli o tym jej mąż? Joanna Krupa podkreśla w wywiadach, że sam ją do tego zachęca. Ukochany nie ma problemu z tym, że miliony fanów mogą podziwiać jego żonę na odważnych zdjęciach.

 

Zobacz też: Ciągle się rozbiera? Nieprawda! Przypominam najbardziej „ubrane” stylizacje Joanny Krupy!

 

Anja Rubik epatuje nagością

W branży jest od ponad 17 lat a na swoim koncie posiada liczne sesje zdjęciowe czy kampanie dla prestiżowych tytułów i światowych kreatorów mody. Top modelka -  Anja Rubik nie ma żadnego problemu z pokazywaniem nagości na zdjęciach. Jej profil na Instagramie blokowano już kilka razy. „Kiedy pojawia się tabu, zaczynają się problemy”, mówiła w rozmowie dla VIVY! Mody w 2014 Aleksandrze Boćkowskiej. Jest mistrzynią w przełamywaniu mitów. W tym zawodzie nie ma miejsca dla wstydliwych. Mimo że w mediach często obserwujemy wulgarne przejawy seksualności, na jej zdjęciach zauważamy jedynie naturalną zmysłowość. W wywiadzie przyznała, że czuje się komfortowo we własnym ciele. O wiele bardziej niż kilka lat wcześniej. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała nagie piersi. Sesja zdjęciowa włoskiego fotografa, Mario Sorrentiego zachwyciła fanów modelki. Jednak zupełnie naga Rubik wystąpiła w odważnym teledysku Mary Komasy „Los Me”.

 

Polecamy też: Anja Rubik broni prawa do aborcji! Zobacz, co napisała w mocnym liście do Beaty Szydło

 

Czym jest nagość dla Anji Rubik?

„Czymś najbardziej naturalnym na świecie” - odpowiada Anja. „Nago, przed odpowiednim fotografem, który złapie to tak, że współgra z moją estetyką piękna, zawsze czuję się dobrze, nie wstydzę się. Możliwe, że wynika to z tego, że wychowałam się w domu, gdzie nagość nie była niczym dziwnym. Nie to, że wszyscy chodziliśmy nago po domu, ale nie był to żaden problem. Oczywiście pewność siebie przyszła z wiekiem, wypracowałam ją w sobie. Najlepiej czuję się teraz, gdy wewnętrznie dojrzałam jako kobieta”, wyznała. Anja uważa, że „ciało jest czymś pierwotnym, a nagość jedyną sytuacją, kiedy naprawdę jesteśmy sobą”. A ubrania stwarzają jedynie barierę, która służy nam po to by inni widzieli nas w taki sposób, jakimi każdy z nas chciałby być.

 

Zobacz też: Półnagie modelki wywołują skandal na Festiwalu w Wenecji. Pamiętacie inne słynne „nagie sukienki"?

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.