Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, sesja VIVA! NEW
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/ MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Koroniewska zaprezentowała ciążowe krągłości! To zdjęcie aktorki poruszyło jej fanów

Konrad Szczęsny 12 lutego 2018 13:00
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, sesja VIVA! NEW
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/ MAKATA

Lada dzień Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostaną po raz drugi rodzicami. Co prawda oboje do tej pory praktycznie nie wypowiadali się na ten temat, jednak co jakiś czas aktorka zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, które zachwycają jej fanów. Ostatnie wywołało wśród nich ogromne poruszenie!

 

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna Koroniewska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Zobacz też: Joanna Koroniewska już urodziła drugie dziecko? Tym jednym zdjęciem aktorka wywołała falę spekulacji…

 

Zdjęcie Joanny Koroniewskiej w ciąży

Każdy orze jak może. Dobry trening nie jest zły. 💪 Nawet tylko taki po schodach. ✌️Miłego wieczoru! Wasza myślicielka 🤔🤔🤔#happy #mum#milth @kenzo @hibousleepwear #iloveit”, podpisała zdjęcie Joanna Koroniewska.

Co prawda na zamieszczonej w sieci fotografii aktorka pozuje tyłem, tak, że jej mocno zaokrąglony brzuszek jest ledwo widoczny, ale oczywiście nie umknęło to uwadze jej fanów. Część z nich zaczęła dopytywać, czy podpis oznacza, że gwiazda wraca do formy po porodzie, ale inni szybko wychwycili, że brzuszek jest na nim widoczny.

Przecież go widać i to całkiem duży;)”, zauważyła jedna z fanek.

Inni nie kryli zachwytu i rozpływali się nad tym, jak wspaniale żona Macieja Dowbora wygląda w drugiej ciąży!

Uwielbiam Panią. Musi być Pani wspaniałą kobietą. I uśmiech Pani też uwielbiam. Mocno ściskam ❤”, „O już chyba blisko rozwiązanie 😍 Ślicznie Pani wygląda”, „Jak zawsze uśmiechnięta i śliczna 😙ciągle pozytywnie nastawiona .pozdrawiam 😚”, komplementowali zachwyceni fani.

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska jest w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

 

Termin porodu i płeć dziecka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Gwiazdorska para wychowuje ośmioletnią córkę Janinę. Wiadomość o tym, że Joanna Koroniewska i Maciej Dwobor spodziewają się drugiego dziecka ujrzała światło dzienne jesienią zeszłego roku. Początkowo mówiło się, że rozwiązanie nastąpi w styczniu, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to luty. Według informacji znajomych pary, spodziewają się oni dziewczynki.

 

Zobacz też: Porzucenie przez ojca, przedwczesna śmierć matki... Jak Joanna Koroniewska poradziła sobie z traumą z młodości i stworzyła szczęśliwą rodzinę?

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.