O TYM SIĘ MÓWI!

Joanna Krupa otrzymała niezwykły prezent ślubny!

To był wzruszający moment!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 17:19

W sobotę Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani przysięgali sobie miłość o o otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Ten dzień z pewnością wszyscy zapamiętają na długo. Jeszcze podczas uroczystości zaślubin, gwiazda otrzymała niezwykły prezent od swojej przyjaciółki! Jak zareagowała? 

Niespodzianka na ślubie Joanny Krupy

Oczywiście na ślubie Joanny Krupy nie mogło zabraknąć gwizd polskiego show-biznesu. Na ceremonię przybył nie tylko Dawid Woliński. Pojawiła się także Joanna Jabłczyńska, która postanowiła podarować młodej parze wyjątkowy prezent! Po przysiędze małżeńskiej wykonała utwór All You Need is Love  zespołu The Beatles! Ten poruszający moment uwiecznił na nagraniu Dawid Woliński. 

Joanna i Douglas nie kryli zachwytu!  

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.