O TYM SIĘ MÓWI!

Joanna Krupa otrzymała niezwykły prezent ślubny!

To był wzruszający moment!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 17:19

W sobotę Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani przysięgali sobie miłość o o otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Ten dzień z pewnością wszyscy zapamiętają na długo. Jeszcze podczas uroczystości zaślubin, gwiazda otrzymała niezwykły prezent od swojej przyjaciółki! Jak zareagowała? 

Niespodzianka na ślubie Joanny Krupy

Oczywiście na ślubie Joanny Krupy nie mogło zabraknąć gwizd polskiego show-biznesu. Na ceremonię przybył nie tylko Dawid Woliński. Pojawiła się także Joanna Jabłczyńska, która postanowiła podarować młodej parze wyjątkowy prezent! Po przysiędze małżeńskiej wykonała utwór All You Need is Love  zespołu The Beatles! Ten poruszający moment uwiecznił na nagraniu Dawid Woliński. 

Joanna i Douglas nie kryli zachwytu!  

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.