Joanna Górska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Górska zaręczyła się! „Mamy jeden cel, razem się zestarzeć”

Kim jest jej ukochany?

Olga Figaszewska 11 lipca 2019 13:51
Joanna Górska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

W bohaterskiej walce z nowotworem piersi kibicowała jej cała Polska. Ponad rok temu zakończyła chemioterapię i przeszła poważną operację wycięcia guza. Trudne doświadczenie tylko ją wzmocniło. Dziś Joanna Górska cieszy się życiem. Dziennikarka Telewizji Polsat podzieliła się z fanami radosną informacją. Wkrótce wyjdzie za mąż?!

Zaręczyny Joanny Górskiej

Choroba dziennikarki była prawdziwą próbą dla ich związku. Joanna Górska w najtrudniejszych momentach mogła liczyć na swojego partnera, podróżnika Roberta Szulca. Ale nie ukrywała, że obawiała się, czy jej partner będzie w stanie to przetrzymać. „Robert przeprowadził mnie za rękę przez całe leczenie. Ja nawet nie byłam w stanie rozmawiać z lekarzami, żeby zapytać, co będzie ze mną dalej. Mało tego, nie pamiętałam tego, co się wydarzyło w gabinecie”, mówiła dziennikarka w rozmowie z WP

„Gdy były momenty, kiedy myślałam, że po prostu nie dam już rady, to on mi rysował cel i mówił, zobacz, twój Kacper ma teraz 12 lat, zaraz będzie miał w październiku urodziny, więc trzeba będzie mu coś fajnego zorganizować”, dodała. Teraz zakochani w końcu mogą odetchnąć i nacieszyć się sobą.

Spędzają urlop w Polinezji Francuskiej. W otoczeniu wspaniałych widoków Robert Szulc postanowił poprosić Joannę Górską o rękę!

„Mamy jeden cel 💍 razem się zestarzeć …”, napisała dziennikarka pod wyjątkowym zdjęciem z ukochanym.

Fani pospieszyli z gratulacjami i nie ukrywają swojego wzruszenia: „najlepszy plan i jedyny słuszny cel ever!! gratulacje i powodzenia wszelkiego!! :) :)”, „Niech żyje miłość ❤️🙏❤️”, „Żyjcie pełnią życia 💐🌹🌹🌹😘”. 

Bez wątpienia, to będzie jedna z ich najpiękniejszych podróży! Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy jeden cel 💍 razem się zestarzeć ...

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?