Joanna Górska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Górska opowiedziała o tym, jak choroba zmieniła jej ciało

„Moje ostatnie miesiące to próba odzyskania siebie”

Olga Figaszewska 19 lipca 2019 17:20
Joanna Górska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Dwa lata temu jej świat wywrócił się do góry nogami. Joanna Górska dowiedziała się, że choruje na rka piersi. Dziennikarka podjęła walkę, w której wspierali ją najbliżsi i to dzięki nim nawet w najtrudniejszych momentach nie traciła nadziei. Za pośrednictwem Instagrama dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami, opisywała kolejne etapy leczenia. Nigdy nie robiła z tego tematu tabu. Nawet teraz. Dziennikarka postanowiła opowiedzieć o tym, jak zmieniło się jej ciało po chorobie.

Joanna Górska o swojej metamorfozie

Joanna Górska najgorsze ma już za sobą. Dziennikarka Polsatu spędza każdą chwilę ze swoimi najbliższymi, a niedawno podzieliła się z fanami cudowną wiadomością o zaręczynach. „Mamy jeden cel 💍 razem się zestarzeć …”, napisała dziennikarka pod wyjątkowym zdjęciem z ukochanym.

Stara się nie pamiętać o najtrudniejszym okresie w swoim życiu. Ale Joanna Górska nie ukrywa, że choroba diametralnie zmieniła jej wygląd. W mediach społecznościowych zamieściła swoją metamorfozę. W galerii na instagramie znalazły się zdjęcia dziennikarki wykonane w trakcie leczenia jak i po jego zakończeniu. Joanna Górska przyznała w poruszającym wpisie, że zależy jej na odzyskaniu siebie. Od pewnego czasu stara się wrócić do formy - regularnie ćwiczy i odpowiednio się odżywia. Widać, że wykonała już olbrzymią pracę.

,,Moje ostatnie miesiące to próba odzyskania siebie. Kondycja fizyczna, waga, włosy... Do osiągnięcia celu jeszcze trochę, ale już chyba widać efekty. Te zdjęcia dzieli rok. Leczenie wyniszczyło mój organizm, teraz powoli wracam do siebie. Mam 17 cm włosa, zrzuciłam 15 kg wagi!!!!! Dziekuję @robertszulc i @kacper___gorski za wsparcie, @atelierliwskaemilia za włosy w super formie, @moj_prywatny_kucharz za dietę, która mnie jednocześnie wzmacnia i odchudza, @klinika_anclara za masaże i odpowiednie nawilżenie skóry. ❤️Dziękuję❤️ 📷 @robertszulc @worldinstages", napisała.

Fani kibicują jej w osiągnięciu upragnionego celu. ,,Pani Asiu zdjęcia pokazują silną i piękną Kobietę 💋", ,,Była Pani piękna rok temu i jest piękna teraz. Walka z dziadem to udowodniła. Pozdrawiam. 😘😍💪", ,,Najważniejsze to mieć obok ludzi którzy pomogą się podnieść i dla których chce się podnieść❤️ duzo zdrowia i szacun dla najbliższych 🌺", czytamy.  

Joanna Górska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?