Dziennikarka toczy trudną walkę z rakiem

Olga Figaszewska 21 lutego 2018 08:50

Joanna Górska poinformowała o swojej chorobie w ubiegłym roku. Niedawno zakończyła chemioterapię, a tydzień temu, przeszła poważną operację wycięcia guza. Fani dodają jej otuchy w bohaterskiej walce z rakiem piersi. Wiemy, jaki jest stan jej zdrowia!

Joanna Górska przeszła operację. Jaki jest stan jej zdrowia?

„Ostatnia chemia trochę dała w kość, ale powoli dochodzę do siebie”, napisała Joanna Górska w poście na Facebooku. W ubiegły czwartek przeszła poważną operację wycięcia guza. „Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy. Ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną... Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna”, obwieściła swoim obserwatorom za pośrednictwem Facebooka.

„Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń. Już nic nie jest takie jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej... i naprawdę duperele ma się w d*&@ie”, dodała.

Na szczęście dziennikarka Polsatu może liczyć na wsparcie wspaniałych osób. Dodatkowo postanowiła uświadamiać kobiety w kwestii przeprowadzania regularnych badań. Fani życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia, dzielili się z nią własnymi doświadczeniami. Joanna Górska w komentarzach podziękowała za wsparcie i zdradziła, że operacja przebiegła zgodnie z planem. „Jeszcze radioterapia i pod koniec kwietnia powinnam być zdrowa”, czytamy.

„Będziesz zdrowa my tu wszyscy czekamy”, „Super to swietna wiadomość teraz juz bedzie tylko lepiej i lepiej i lepiej 😘😘 przeszlam prze to wszystko i wiem co to znaczy...sciskam mocnoooo😘”, „Fantastyczna wiadomość”, odpisali jej fani.

My również trzymamy kciuki za panią Joannę! 

 

1/4
Joanna Górska walczy z nowotworem. Jaki jest stan jej zdrowia?
Copyright @Facebook/Joanna Górska
1/4

Dziennikarka Polsatu poinformowała o swojej chorobie w ubiegłym roku. Zakończyła chemioterapię, a tydzień temu, przeszła poważną operację wycięcia guza.

2/4
Joanna Górska, walka z rakiem
Copyright @Instagram/Joanna Grórska
2/4

„Jeszcze radioterapia i pod koniec kwietnia powinnam być zdrowa”, czytamy. „Będziesz zdrowa my tu wszyscy czekamy”, „Fantastyczna wiadomość”, odpisali jej fani.

3/4
Joanna Górska
Copyright @Facebook @jgoralka
3/4

Joanna Górska w komentarzach podziękowała za wsparcie i zdradziła, że operacja przebiegła zgodnie z planem.

4/4
Joanna Górska walczy z nowotworem. Jaki jest stan jej zdrowia?
Copyright @Facebook/Joanna Górska
4/4

My również trzymamy kciuki za panią Joannę! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.