Joanna Brodzik, VIVA! luty 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Dawno niewidziana Joanna Brodzik wróciła na salony i... zachwyciła stylizacją!

Tej talii można jej tylko pozazdrościć

Rafał Kowalski 17 grudnia 2019 12:58
Joanna Brodzik, VIVA! luty 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Wczorajsza premiera filmu Pan T. odbiła się dużym echem nie tylko ze względu na pierwsze dobre recenzje produkcji, ale i pojawienie się na czerwonym dywanie dawno niewidzianej Joanny Brodzik. Aktorka towarzyszyła na ściance swojemu życiowemu partnerowi Pawłowi Wilczakowi, który wystąpił w filmie Marcina Kryształowicza. Jak wyglądała uwielbiana przez widzów 46-latka?

Joanna Brodzik w szarej stylizacji na premierze filmu. Zdjęcia 2019

Ostatnie wspólne, oficjalne wyjście pary miało miejsce w lutym ubiegłego roku. Następnie przez 11 miesięcy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie pokazywali się razem. To sprawiło, że ruszyła lawina plotek, które mówiły o kryzysie w związku artystów. Żadne z nich nie komentowało tych doniesień, aż w końcu wczoraj oboje szeroko uśmiechali się stojąc obok siebie przed fotoreporterami. Odpowiedź na plotki jest więc jednoznaczna.

Uwagę entuzjastów mody zwróciła jednak przede wszystkim stylizacja aktorki. Joanna Brodzik postawiła na ciekawą szara suknię z wysokim kołnierzem z rękawkami ¾. Największym atutem stroju jest zdecydowanie pasek, który przewiązany ukazał przepiękną talię gwiazdy. Ciekawe jest też rozkloszowanie sukni, choć niestety jej długość i dobranie płaskich butów sprawiły, że sylwetka Joanny Brodzik straciła równe proporcje. Na ten jeden mankament jesteśmy jednak w stanie przymknąć oko, bo całość prezentuje się znakomicie.

Mamy ogromną nadzieję, że pojawienie się publiczne aktorki będzie zwiastować jej powrót do pracy zawodowej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rolę 46-latki, którą w ostatnich latach mogliśmy podziwiać niestety jedynie w reklamach. Też tęsknicie za Joanną Brodzik w telewizji i kinie? 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, premiera filmu Pan T
Fot. East News

Joanna Brodzik, Joanna Brodzik premiera filmu Pan T
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.