Joanna Brodzik, VIVA! luty 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Dawno niewidziana Joanna Brodzik wróciła na salony i... zachwyciła stylizacją!

Tej talii można jej tylko pozazdrościć

Rafał Kowalski 17 grudnia 2019 12:58
Joanna Brodzik, VIVA! luty 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Wczorajsza premiera filmu Pan T. odbiła się dużym echem nie tylko ze względu na pierwsze dobre recenzje produkcji, ale i pojawienie się na czerwonym dywanie dawno niewidzianej Joanny Brodzik. Aktorka towarzyszyła na ściance swojemu życiowemu partnerowi Pawłowi Wilczakowi, który wystąpił w filmie Marcina Kryształowicza. Jak wyglądała uwielbiana przez widzów 46-latka?

Joanna Brodzik w szarej stylizacji na premierze filmu. Zdjęcia 2019

Ostatnie wspólne, oficjalne wyjście pary miało miejsce w lutym ubiegłego roku. Następnie przez 11 miesięcy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie pokazywali się razem. To sprawiło, że ruszyła lawina plotek, które mówiły o kryzysie w związku artystów. Żadne z nich nie komentowało tych doniesień, aż w końcu wczoraj oboje szeroko uśmiechali się stojąc obok siebie przed fotoreporterami. Odpowiedź na plotki jest więc jednoznaczna.

Uwagę entuzjastów mody zwróciła jednak przede wszystkim stylizacja aktorki. Joanna Brodzik postawiła na ciekawą szara suknię z wysokim kołnierzem z rękawkami ¾. Największym atutem stroju jest zdecydowanie pasek, który przewiązany ukazał przepiękną talię gwiazdy. Ciekawe jest też rozkloszowanie sukni, choć niestety jej długość i dobranie płaskich butów sprawiły, że sylwetka Joanny Brodzik straciła równe proporcje. Na ten jeden mankament jesteśmy jednak w stanie przymknąć oko, bo całość prezentuje się znakomicie.

Mamy ogromną nadzieję, że pojawienie się publiczne aktorki będzie zwiastować jej powrót do pracy zawodowej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rolę 46-latki, którą w ostatnich latach mogliśmy podziwiać niestety jedynie w reklamach. Też tęsknicie za Joanną Brodzik w telewizji i kinie? 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, premiera filmu Pan T
Fot. East News

Joanna Brodzik, Joanna Brodzik premiera filmu Pan T
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…