Jim Cummings
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO!

Gwałcił byłą żonę, znęcał się nad zwierzętami...  Poznaj mroczne oblicze Jima Cummingsa!

To jego głosem mówi Kubuś Puchatek

Olga Figaszewska 7 maja 2019 08:51
Jim Cummings
Fot. East News

Ta informacja wstrząsnęła fanami aktora. Jim Cummings został oskarżony o gwałt i maltretowanie zwierząt! Fakty dopiero po latach ujrzały na światło dzienne!

Jim Cummings oskarżony o gwałt 

To jego głosem mówi Kubuś Puchatek… Przez lata Jim Cummings kojarzył się  szerokiej publiczności z postaciami Disneya, a przede wszystkim z postacią niesfornego, uroczego niedźwiadka. Teraz wszystko się zmieni. Jim Cummings ma poważne kłopoty. Jego życiorys skrywa mroczne tajemnice, które niedawno wyjawiła jego była żona, Stephanie Cummings. W ich związku nigdy nie układało się najlepiej. Od ośmiu lat zaciekle walczą w sądzie o opiekę nad dwójką dzieci. A w ostatnim czasie kobieta oskarżyła go o molestowanie seksualne, gwałt i znęcanie się nad zwierzętami.

Po rozwodzie Jim miał znęcać się psychicznie nad byłą partnerką i groził jej śmiercią. Żądał seksu za alimenty. „Jim przyszedł do mojego domu, uderzył mnie w pośladki. Później złapał mnie za ramię, obrócił, położył dłoń na karku i pocałował mnie, trzymając przy ścianie. Wszystko działo się na oczach naszej 4-letniej córki”, wyznała w rozmowie z mediami. W 2013 roku kobieta zgłosiła sytuację na policję.

Inaczej o sytuacji opowiada sam aktor, który nie przyznaje się do winy i twierdzi, że była żona nie stawiała oporu. Całą sytuację starał się obrócić w żart, tłumacząc, że ten incydent nic nie znaczył.  Co więcej, Stephanie Cummings wyznała, że jej były mąż jest uzależniony od narkotyków.  To one były główny powód rozpadu ich małżeństwa. 

„Głównym powodem, dla którego Jim i ja się rozdzieliliśmy, było jego nadużywanie alkoholu, marihuany i Adderallu”, zdradziła. W 2005 roku Jim dobrowolnie poddał się terapii, ale uważa, że informacje na temat zażywania marihuany są przesadą. Dodaje też, że nigdy nie zażywał Adderallu. Przyznaje się za to do stosowania Vicodinu i alkoholu.

Jim Cummings oskarżony o dręczenie zwierząt

Oprócz oskarżeń o wykorzystywanie seksualne pojawiły się informacje o znęcaniu się nad zwierzętami.

„Jim zabrał psa i umieścił go w metalowym wiadrze na zewnątrz domu w dniu, w którym był upał, a potem zostawił go tam na długi czas. Pies wrócił do domu ledwo żywy”, ujawnia żona aktora. Jim faktycznie przyznał, że doszło do kontrowersyjnego wydarzenia. „Zdarzył się wypadek, podczas którego włożyłem wanienkę ( nie metalowy kubeł) na psa, by tymczasowo go odizolować w ramach kary za jego zachowanie, jak zasugerował nasz weterynarz i niestety zapomniałem, że pies spędził tam jakiś czas, ale oczywiście wypuściłem go”, skomentował.

„Powiem ludziom, że Kubuś Puchatek to agresywny, uzależniony od narkotyków dziwak!”, zapowiadała Stephanie. Informacje opublikowane przez byłą żonę aktora prawdopodobnie zrujnują jego karierę. Disney jeszcze nie wypowiedział się w kwestii  przyszłości Cummingsa w firmie.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.