Jim Carrey, jamnik
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Jim Carrey udzielił kontrowersyjnego wywiadu! Internauci na całym świecie komentują wystąpienie aktora

Damian Duda 15 września 2017 06:00
Jim Carrey, jamnik
Fot. Getty Images

 

Jim Carrey został okrzyknięty największą gwiazdą Nowojorskiego Tygodnia Mody!  Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wywiadu, którego aktor udzielił stacji E! News. W mediach pojawiły się plotki, że gwiazdor mógł być pod wpływem narkotyków. Jaka jest prawda? 

 

Przeczytaj też: „Czuła się wykorzystywana do seksu i traktowana jak pies”. Jim Carrey oskarżony o znęcanie się nad byłą dziewczyną!

Jim Carrey na Nowojorskim Tygodniu Mody

Uchodzi za aktora kultowego. Dzięki rolom w takich filmach jak „Bruce Wszechmogący’’, „Głupi i głupszy’’ czy „Maska’’ jest rozpoznawalny na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wypowiedzi aktora również obiegły całą kulę ziemską. Mimo że Carrey nie jest już aktywny zawodowo, wciąż towarzyszy mu zainteresowanie mediów. „Cześć, Jim Carrey! Relacjonowałam wiele Fashion Weeków, ale to pierwszy raz, kiedy trafiłam na Jimmiego Carrey’’, powitała aktora dziennikarka stacji E! News.

 

 

Zdziwiona obecnością Carreya na Nowojorskim Tygodniu Mody reporterka dopytywała się, dlaczego zdecydował się wziąć udział w tym wydarzeniu. Bez skutku. „Chciałem znaleźć najbardziej bezsensowną, na jakiej mogłem się pojawić i tak oto trafiłem tutaj’’, powiedział gwiazdor. Ta wypowiedź nie usatysfakcjonowała dziennikarki, która — chcąc zachować pełen profesjonalizm — wciąż dopytywała aktora o modę. „Tematem przewodnim jest celebrowanie ikon, wierzysz w nie?”, zapytała reporterka. „To zdecydowanie największe niziny, na jakie mogli wpaść organizatorzy. Ty wierzysz w ikony? Ja nie wierzę w osobowości, nie wierzę nawet w twoje istnienie, chociaż czuję zapach twoich perfum unoszący się w powietrzu’’, powiedział Carrey. 

 

Kilka dni po słynnym wywiadzie Jim Carrey „wytłumaczył’’ swoje wystąpienie w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody. „Wierzę, że zdobyłem sławę i tak samo mogłem z niej zrezygnować. Ona nadal jest, ale poza mną. Ja już nie jestem tego częścią. Są przebieranki, fryzury, wywiady, ale to wszystko odbywa się poza mną. Rozumiesz, co mam na myśli?’’, pytał retorycznie aktor. 

 

Media na całym świecie zaczęły spekulować, że w trakcie wywiadu Carrey był pod wpływem... narkotyków lub innych środków odurzających. Jaka jest prawda? To wie jedynie sam zainteresowany. A Wy, co sądzicie? 

 

Jim Carrey
Fot. Getty Images

 

Jim Carrey
Fot. Getty Images

 

Przeczytaj też: Jim Carrey trafi przed sąd? Zagraniczne media ujawniają zaskakujące informacje!

 

TAGI #Jim Carrey

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.