Marcia Cross
Fot. EASTNEWS
o tym się mówi

„Jestem szczęśliwa, że żyję”. Marcia Cross pokonała raka!

Aktorka straciła płomienne włosy

Monika Katarzyna Krupska 18 września 2018 14:00
Marcia Cross
Fot. EASTNEWS

Znana z Gotowych na wszystko Marcia Cross właśnie wyznała, że miała raka! Aktorka dotychczas nie informowała o chorobie. Ale gdy udało jej się wygrać nierówną walkę wyjaśniła fanom swoją nieobecność w mediach. Nietstey w wyniku leczenia Marcia straciła swój znak rozpoznawczy, czyli piękne, rude włosy.

Marcia Cross ma raka 

Serialowa Bree zapewnia, że dziś już czuje się dobrze, a choroba jest już przeszłością. „Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że żyje, chociaż smutna, że straciłam włosy. Ktoś jeszcze stracił włosy z powodu raka? Napiszcie do mnie. Rozumiem Was”, napisała Cross na Instagramie. I dodała zdjęcie, na którym widać ją bez rudych, płomiennych włosów. W wyniku leczenia aktorce wypadły wszystkie włosy. Obecnie mają około centymetra i nie rosną w dawnym kolorze. 

Zdjęcie bez płomiennych rudych włosów poruszyło jej obserwatorów. „Wyglądasz wspaniale niezależnie od tego, czy masz włosy, czy też nie”,, „Kochamy cię. Jesteś piękna i bądź silna”, „Jesteś super”, pisali internauci. I dzielili się z nią swoimi historiami, okazując wsparcie. 

Trzymamy kciuki za aktorkę! Dla ans też jest piękna.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗

Post udostępniony przez Marcia Cross (@marciacross)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.