Jerzy Gruza
Fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Jerzy Gruza trafił na OIOM. Jego stan jest poważny

Reżyser „Czterdziestolatka” uległ wypadkowi

Redakcja VIVA! 5 grudnia 2019 12:15
Jerzy Gruza
Fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Jerzy Gruza trafił do szpitala. Słynny reżyser, scenarzysta i aktor przebywa na OIOMIE. Jaki jest jego stan?

Jerzy Gruza w szpitalu: stan zdrowia

Jak poinformował magazyn Życie na gorąco. Jerzy Gruza uległ nieszczęśliwemu wypadkowi na kilka dni przed premierą filmu Dariusz, w którym wcielał się główną postać. Reżyser kultowego Czterdziestolatka niedawno spadł ze schodów i połamała się.

Najpierw Jerzy Gruza trafił do jednej z klinik. Jednak jego stan zaczął się znacząco pogarszać… Sytuacja wyglądała poważnie. Wystąpiły problemy z oddychaniem i sercem, dlatego artystę przewieziono do szpitala na OIOM. Aktor przebywa pod najlepszą opieką. Specjalistom udało się ustabilizować organizm.

Jerzy Gruza: filmy

Jerzy Gruza jest znanym i cenionym reżyserem. Ukończył Wydział Reżyserii PWSF w Łodzi. Swoją karierę rozpoczynał od współpracy z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem. Na swoim koncie, oprócz Czterdziestolatka, ma takie produkcje, jak: Wojna domowa, Pierścień i róża, Tygrysy Europy, Gulczas, a jak myślisz. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.