Jerzy Gruza
Fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Jerzy Gruza trafił na OIOM. Jego stan jest poważny

Reżyser „Czterdziestolatka” uległ wypadkowi

Redakcja VIVA! 5 grudnia 2019 12:15
Jerzy Gruza
Fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Jerzy Gruza trafił do szpitala. Słynny reżyser, scenarzysta i aktor przebywa na OIOMIE. Jaki jest jego stan?

Jerzy Gruza w szpitalu: stan zdrowia

Jak poinformował magazyn Życie na gorąco. Jerzy Gruza uległ nieszczęśliwemu wypadkowi na kilka dni przed premierą filmu Dariusz, w którym wcielał się główną postać. Reżyser kultowego Czterdziestolatka niedawno spadł ze schodów i połamała się.

Najpierw Jerzy Gruza trafił do jednej z klinik. Jednak jego stan zaczął się znacząco pogarszać… Sytuacja wyglądała poważnie. Wystąpiły problemy z oddychaniem i sercem, dlatego artystę przewieziono do szpitala na OIOM. Aktor przebywa pod najlepszą opieką. Specjalistom udało się ustabilizować organizm.

Jerzy Gruza: filmy

Jerzy Gruza jest znanym i cenionym reżyserem. Ukończył Wydział Reżyserii PWSF w Łodzi. Swoją karierę rozpoczynał od współpracy z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem. Na swoim koncie, oprócz Czterdziestolatka, ma takie produkcje, jak: Wojna domowa, Pierścień i róża, Tygrysy Europy, Gulczas, a jak myślisz. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.