Jeremy Renner, Pokaz specjalny serialu Hawkeye, 2021
Fot. Andrew H. Walker/Shutterstock/Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala. Jak czuje się aktor?

Gwiazdor filmów Marvela podziękował za wsparcie

Olga Figaszewska 4 stycznia 2023 08:39
Jeremy Renner, Pokaz specjalny serialu Hawkeye, 2021
Fot. Andrew H. Walker/Shutterstock/Rex Features/East News

Jeremy Renner kilka dni temu uległ poważnemu wypadkowi podczas odśnieżania swojej posesji. Doznał wielu obrażeń i przeszedł dwie operacje. Teraz po raz pierwszy zabrał głos i opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Jak się czuje?

Jeremy Renner zabiera głos po wypadku

Fani serii filmów Marvela nie mogli uwierzyć w informacje, które napłynęły do nich na początku 2023 roku. Jeremy Renner, gwiazdor serii Avengersów uległ wypadkowi podczas odśnieżania swojego rancza w stanie Nevada. Media podawały, że prawdopodobnie zawiodły systemy zabezpieczenia w pługu śnieżnym. Maszyna miała przejechać po nodze Rennera. Aktor  próbował utorować drogę, by bliska mu osoba mogła wydostać się z posiadłości autem. Wyszedł z maszyny, a ta zaczęła się zsuwać po zboczu. Gwiazdor Avengersów próbował wskoczyć do pojazdu i go zatrzymać. Niestety, wpadł pod gąsienice pługu. Jeremy Renner został przetransportowany helikopterem do szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje. Był z krytycznym, ale stabilnym stanie.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. Przeszedł operację 2 stycznia 2023 r. Wrócił z operacji i pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym”, podał rzecznik.

Zobacz też: Jeremy Renner przeszedł drugą operację. W jakim jest stanie?

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala. Podziękował fanom za wsparcie

Rodzina dziękowała wszystkim, którzy  otaczają aktora opieką i nieśli pomoc na każdym kroku. Nie ukrywali też swojej wdzięczności za okazaną miłość i wsparcie.

„Rodzina Jeremy'ego chciałaby wyrazić wdzięczność dla niesamowitych lekarzy i pielęgniarek, którzy się nim opiekują, straży pożarnej doliny Truckee Meadows, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzyni miasta Reno Hillary Schieve, a także rodzinom Carano i Murdocków... Są również ogromnie wzruszeni i wdzięczni za morze miłości i wsparcia od jego fanów”, przekazano.

Teraz głos zabrał sam aktor. Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala i sam podziękował za ciepłe słowa. Jak się czuje? „Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Jestem teraz w takim stanie, że nie mogę pisać, ale przesyłam wam najserdeczniejsze pozdrowienia”, napisał.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  

Czytaj też: Jeremy Renner w ogniu zarzutów byłej żony. Aktor walczył o prawo do widywania ukochanej córki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.