O TYM SIĘ MÓWI

Amerykańska aktorka dramatycznie schudła w sześć miesięcy po ciąży!

Wszystko z powodu poważnej choroby...

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2018 08:51

Amerykańska aktorka słynie ze swoich prześmiewczych wpisów na Instagramie. O ile jej kariera nie potoczyła się zbyt spektakularnie, to o teraz zrobiło się o niej głośno za sprawą szokujących zdjęć, które publikuje w sieci. Pokazała wychudzone ciało w sześć miesięcy po porodzie! Czym spowodowana jest tak szybka utrata wagi?

Jenny Mollen schudła przez chorobę?

Kilka dni temu 38-letnia gwiazda zaprezentowała się fanom topless. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie postura aktorki. Na szokującym zdjęciu widać jej wychudzone ciało. Przez skórę widać jej żebra i kości biodrowe. Sześć miesięcy temu, w październiku na świat przyszło jej drugie dziecko, syn Lazlo. Jak udało jej się tak szybko schudnąć? „Wielu z was napisało i zapytało mnie o moją szybką utratę wagi. Nie mogłam nic powiedzieć", zaznaczyła.

W końcu opowiedziała swoją historię. Jedno jest pewne. Aktorka podkreśla, że nie ma anoreksji, co podejrzewała większość osób. Jenny podejrzewa, że cierpi na chorobę tarczycy. Pewnego ranka obudziła się z gigantyczną wypukłością na szyi. Wyjaśnia, że zdecydowała się udać do specjalisty. Teraz czeka na wyniki krwi i USG. Lekarze uważają, że aktorka cierpi na chorobę Gravesa-Basedowa.

„Najwyraźniej jest to powszechne u kobiet PO CIĄŻY”, zaznacza Jenny. Jest to zaburzenie układu odpornościowego, które powoduje nadprodukcję hormonów tarczycy. Objawy mogą obejmować utratę wagi, niepokój, drażliwość, drżenie rąk i palców, wrażliwość na ciepło, powiększenie tarczycy, zmiany w cyklu miesiączkowym, zmęczenie, wybrzuszenia oczu, zaczerwienienie skóry i kołatanie serca.

„Jeśli po prostu urodziłaś dziecko i straciłaś nadmierną wagę, czujesz się jak na kokainie, nagle nie tolerujesz ciepła i nie możesz przestać tracić włosów, to może być tarczyca!”, zakończyła swój wpis.

Jenny Mollen, to żona aktora Jasona Biggsa, znanego z serii filmów Amerycan Pie. W 2014 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Kilka miesięcy temu ich rodzina znów się powiększyła.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem, skakaniu przez płot i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.