Artystka padła ofiara molestowania?

Ksenia Krasko 15 listopada 2019 09:45

Jennifer Lopez zdecydowała się na odważne wyznanie, nawiązujące do ruchu #MeToo. Artystka ujawniła, że musiała zmierzyć się z nieprzyjemną sytuacją, gdy jeden z reżyserów, z którymi pracowała, pozwolił sobie na niewybredny komentarz. Gwiazda filmu Hustlers przyznała, że była zniesmaczona tym, co powiedział mężczyzna.​ Do tych wspomnień wróciła przy okazji rozmowy z magazynem Hollywood Reporter. J.Lo, Scarlett Johansson, Lupita Nyong’o, Renée Zellweger, Laura Dern and Awkwafina wzięły udział w dużej sesji zdjęciowej i opowiedziały, co myślą o życiu w showbiznesie.

Jennifer Lopez była molestowana?

Artystka wyznała w wywiadzie, że była ofiarą dwuznacznych komentarzy. Przygotowywała się wtedy do nowej roli, dlatego była w stałym kontakcie z reżyserem. Na jednym ze spotkań, mężczyzna poprosił ją o zdjęcie bluzki. Jennifer Lopez przyznała, że ​​początkowo była przerażona, ale potem zrobiła to, co powinna zrobić każda dziewczyna.

„Chciał zobaczyć moje piersi, ale odmówiłam”, wspomina J.Lo. „Powiedziałam nie, obroniłam się. Pamiętam, że bardzo się wtedy bałam, wpadłam w panikę. Ale na szczęście jestem z Bronxu, więc udało mi się zdecydowanie odrzucić jego zaloty”.

Dodała, że ​​ustalenie granic było najlepszym rozwiązaniem. „Właśnie o to chodzi, ponieważ jeśli w tym momencie się poddasz, ta osoba pomyśli, że może robić, co chce”, tłumaczy Lopez. „A ponieważ ustaliłam granicę i powiedziałam nie, odpuścił, a potem przeprosił”.

Artystka podkreśla, że nie była sama podczas skandalicznej rozmowy z reżyserem. W pomieszczeniu obecna była inna kobieta, projektantka kostiumów. „W chwili, gdy wyszedł z pokoju, powiedziała do mnie: Tak mi przykro, bardzo mi przykro, że tak się stało”.

Scarlett Johansson zapytała, czy koleżanka z branży może ujawnić, kim był ten mężczyzna, ale J.Lo postanowiła nie wymieniać żadnych nazwisk. 

1/5
Met Gala 2019, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Copyright @Getty Images
1/5

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu. Cały świat z niecierpliwością czeka na spektakularny ślub pary!

2/5
Dzieci Jennifer Lopez
Copyright @Instagram @jlo
2/5

J.Lo wychowuje córkę Emmę Maribel i synka Maximiliana Maxa Davida. Ich ojcem jest były mąż artystki, piosenkarz Marc Anthony.

3/5
Jennifer Lopez, Donatella Versace, 2019
Copyright @MIGUEL MEDINA/AFP/East News
3/5

Trudno uwierzyć, ale Lopez skończyła w tym roku... 50 lat! Zachwyca wspaniałą formą i jest prawdziwą inspiracją nie tylko dla show biznesu, ale i dla milionów kobiet na całym świecie.

4/5
Copyright @Getty Images
4/5

„Ślicznotki” („Hustlers”), czyli najnowszy film Lopez jeszcze możemy oglądać na dużych ekranach, ale artystka nie zwalnia tempa – pracuje właśnie nad nową komedią romantyczną „Marry me”...

5/5
Jennifer Lopez, Shakira, Super Bow
Copyright @instagram.com/shakira
5/5

... a 2 lutego 2020 roku wystąpi podczas finału Super Bowl. J.Lo i Shakira przygotowują dla nas znakomite show!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?