Jennifer Lopez - jak dba o sylwetkę, czy wygląda na swój wiek i jaki jest sekret jej formy
Fot. Instagram @jlo
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez pozuje zupełnie nago w gorącej sesji!

Ociekające seksem zdjęcia gwiazdy podbijają media

Konrad Szczęsny 2 listopada 2018 20:55
Jennifer Lopez - jak dba o sylwetkę, czy wygląda na swój wiek i jaki jest sekret jej formy
Fot. Instagram @jlo

Ma 49 lat a figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Jennifer Lopez przyzwyczaiła już media i fanów, że nie należy do gwiazd pruderyjnych, które zakrywają swoje wdzięki. Wręcz przeciwnie! Media społecznościowe aktorki i piosenkarki wprost kipią od zdjęć ociekających seksem. Nie inaczej jest w przypadku sesji realizowanych z udziałem J.Lo. Efekty tej najnowszej przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich!

Jennifer Lopez nago w sesji dla Instyle Magazine

Jennifer Lopez na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię, na widok której jej fani westchnęli z zachwytu. Gwiazda pozuje na niej w zielonej cekinowej sukni od Valentino, która więcej odsłania niż zasłania. Dzięki temu wszyscy mogą podziwiać boską figurę aktorki i piosenkarki, w tym duży fragment krągłego biustu oraz znak rozpoznawczy latynoski: dużych rozmiarów jędrne pośladki.

Fotografia jest efektem sesji dla grudniowego wydania magazynu InStyle, którego Jennifer Lopez jest gwiazdą okładkową. Inne zdjęcia, na których pozuje m.in. we wzorzystym płaszczu czy w ciemnozielonej welurowej sukni z wycięciam, pokazują równie seksowne wcielenie 49-latki. Są mocno wydekoltowane lub opinają ciało gwiazdy.

Te trzy najbardziej popularne możesz zobaczyć poniżej.

Sekret sylwetki Jennifer Lopez

Sesji towarzyszy oczywiście wywiad, w którym J.Lo opowiedziała, jak dba o swój wygląd. Po raz kolejny gwiazda podkreśliła, że unika alkoholu oraz kawy z kofeiną, nie pali, przestrzega diety, regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego oraz... wysypia się. Wedle jej słów, chodzi do łóżka już o 22.00!

Co składa się na jej śniadanie? Bezkofeinowa kawa oraz zdrowy shake, zawierający jedynie 90 kalorii. Artystka przestrzega diety nawet gdy je ze znajomymi w restauracjach poza domem.

Czy według Ciebie J.Lo słusznie jest nazywana ikoną seksu i najpiękniejszą dojrzałą gwiazdą na świecie? My nie mamy co do tego wątpliwości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

December 2018 @instylemagazine

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

December 2018 @instylemagazine

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.