Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez pokazała swoje zdjęcie z młodości! Nie zawsze była pięknością!

Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę!

Olga Figaszewska 4 lipca 2019 09:59
Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo

Jest zaliczana do grona najseksowniejszych kobiet świata! Ale czy zawsze tak było? Do sieci trafiło zdjęcie Jennifer Lopez z licealnych czasów! Jak wtedy wyglądała? 

Jennifer Lopez na zdjęciu z młodości 

Ciemne, krótkie włosy, fatalny makijaż... Trudno uwierzyć, ale to naprawdę Jennifer Lopez. Dziś gwiazda uchodzi za ideał, kobiety zazdroszczą jej perfekcyjnej figury i urody. Wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał! Wciąż wygląda zniewalająco. „Uważam, że jestem atrakcyjna, młoda i piękna”, przyznała "skromnie" w rozmowie z mediami.

Sekretem gwiazdy jest specjalna dieta i regularne ćwiczenia z trenerem personalnym. Aktorka wielokrotnie podkreślała też, że uroda to nie tylko dobre kosmetyki i regularne zabiegi estetyczne, ale przede wszystkim odpoczynek.

Jak wyglądała jako nastolatka? W sieci pojawiło się jej zdjęcie z 1986 roku. Nie da się ukryć, że ta metamorfoza robi wrażenie! Fani zgodnie przyznali, że dziś wygląda o wiele korzystniej. 

Jak podoba Wam się na zdjęciu sprzed lat?  

Jennifer Lopez 1999
Fot. East News

Jennifer Lopez 2014
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.