jennifer lopez i alex rodriguez jednak razem
Fot. Kevin Mazur / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez razem na Dominikanie. Para okazuje sobie czułości

O rozstaniu nie mam mowy

Aleksandra Andrzejak 20 marca 2021 14:57
jennifer lopez i alex rodriguez jednak razem
Fot. Kevin Mazur / Contributor / Getty Images

Niedawno media obiegła informacja o rozstaniu pary. Okazuje się, że nie miało ono miejsca. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zostali przyłapani na okazywaniu sobie czułości na Dominikanie.

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli się pobrać w zeszłym roku we Włoszech. Plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa. Zmienili plany i zamierzali pobrać się na Hawajach. Wtedy media obiegła informacja o kryzysie w ich związku, który miał być spowodowany rzekomym romansem Rodrigueza. Kiedy na łamach Page Six pojawiła się informacja o rozstaniu, Jennifer i Alex zaprzeczyli tym informacjom. Wydali oficjalne oświadczenie: „Pracujemy nad niektórymi rzeczami w swoim związku”. Sportowiec odwiedził narzeczoną na Dominikanie.

czy jennifer i alex sa razem
Fot. Steve Granitz / Contributor / Getty Images

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez podjęli decyzje o popracowaniu nad swoją relacją ze względu na dzieci. Te były rzekomo załamane ich rozstaniem. Wygląda na to, że kryzys został zażegnany. J.Lo i Alex zostali przyłapani na okazywaniu sobie czułości. Narzeczony odwiedził Jennifer na Dominikanie, gdzie nagrywa film Shotgun Wedding. Para była widziana podczas czułego uścisku i pocałunku. Następnie zakochani pogrążyli się w rozmowie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.