Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

50-letnia Jennifer Aniston zostanie matką?! Znamy szczegóły

Aktorka rozważa adopcję dziecka z Meksyku

Konrad Szczęsny 29 stycznia 2019 20:54
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Nigdy nie ukrywała, że pragnie zostać matką. Ciąża Jennifer Aniston to także dyżurny temat mediów, które prześcigają się w coraz to bardziej sensacyjnych doniesieniach w tej kwestii. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka Przyjaciół poinformowała, że nikt nie wie tak naprawdę, co przeszła w życiu w związku z chęcią spełnienia marzenia o macierzyństwie. Natomiast według najnowszych doniesień gwiazda znalazła inne rozwiązanie i w najbliższym czasie ma zdecydować się na... adopcję!

Jennifer Aniston o macierzyństwie i posiadaniu dzieci

„Kto wie, co przyniesie przyszłość w kwestii związków i posiadania dzieci? Przy współczesnym postępie naukowym i różnych „cudach” możemy na pewne rzeczy pozwalać sobie później niż mogliśmy w przeszłości”, stwierdziła Jennifer Aniston w rozmowie z dziennikarką amerykańskiego Elle w grudniu zeszłego roku.

Kilka miesięcy wcześniej, w sierpniu, ujawniła z kolei, że podejmowała w przeszłości próby posiadania dzieci, jednak bezskutecznie.

„Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie”, zaznaczyła w rozmowie z In Style.

Czy w życiu gwiazdy nadszedł czas, by spełnić to wielkie marzenie? Wszystko na to wskazuje! Aktorka , jeśli wierzyć sensacyjnym doniesieniom, postanowiła... adoptować dziecko z Meksyku!

Jennifer Aniston chce adoptować dziecko z Meksyku - płeć

Ostatnio spekulowano wiele na temat tego, że Jennifer Aniston po raz kolejny związała się z Bradem Pittem. Plotki te wydają się dosyć mało prawdopodobne zważywszy na to, że były mąż aktorki był widywany kilka razy w towarzystwie Charlize Theron. Być może jednak jest tak, że gwiazda w ogóle nie myśli o związku a zamiast tego zamierza spełnić swoje wielkie marzenie, dotyczące macierzyństwa!

„Jennifer pomagała dwóm sierocińcom w Meksyku i niedawno odwiedzając jeden z nich zakochała się w pięknej dziewczynce. Od dawna chciała adoptować dziecko i planowała zrobić to z Justinem. On ciągle jednak wynajdował kolejne wymówki i powtarzał, że to nie jest dobry moment. Bez Justina na obrazku, wszyscy mówią jej: „zrób to”. Jest totalnie rozkochana w tym dziecku i zaczęła już składać dokumenty. To dla niej jak terapia rozwodowa. Dziewczynka ma ciemne oczy i bardzo długie ciemne włosy. Ma też przepiękne rzęsy”, wyjawił informator Radar Onine.

Czy aktorka Przyjaciół faktycznie zdecyduje się na powiększenie rodziny? Dowiemy się zapewne wkrótce  

Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?