Jennifer Aniston, show Ellen DeGeneres, 2020
Fot. EllenTube/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston poprowadziła show Ellen DeGeneres i zaskoczyła fanów Friends

To nagranie to hit internetu!

Sabina Zięba 26 stycznia 2020 15:00
Jennifer Aniston, show Ellen DeGeneres, 2020
Fot. EllenTube/Ferrari Press/East News

Dobra passa w życiu Jennifer Aniston trwa. W tym roku gwiazda otrzymała już Złotego Globa, a także SAG Awards za niesamowitą rolę w serialu The Morning Show. Ponadto wydaje się, że jej były mąż ma nadzieję na ocieplenie ich relacji, a o czułościach wymienianych między nimi na niedawnej gali, huczały media na całym świecie. Teraz aktorka sprawdziła się w nowej roli i poprowadziła autorskie show, a także zaskoczyła przypadkowych fanów kultowych Przyjaciół swoim towarzystwem. To nagranie to prawdziwy hit!

Aniston w show DeGeneres

Serial, za który Jennifer Aniston aktualnie zdobywa wiele wyróżnień i nagród, opowiada o prowadzących programu śniadaniowego, które muszą mierzyć się z przypadkami molestowania seksualnego w miejscu pracy. Na fali popularności The Morning Show aktorka jednorazowo poprowadziła show Ellen, która postanowiła zrobić sobie krótkie wakacje. Co ciekawe, to właśnie Aniston 17 lat temu była pierwszym gościem DeGeneres, opowiadając wówczas o związku z Bradem Pittem, a także o serialu Friends.  

Wiadomo, że program Ellen od lat nagrywany jest w Warner Bros, czyli dokładnie w tym samym miejscu, w którym przed laty powstawał sitcom Przyjaciele. Kultowa scenografia serialu została zachowana i udostępniona dla fanów. W programie Jennifer Aniston postanowiła schować się za charakterystyczną kanapą i wystraszyć odwiedzających owe miejsce turystów.

Reakcje zaskoczonych miłośników serialu bawią do łez. Niedowierzanie malowało się na ich twarzach, a wideo z owego zdarzenia jest teraz hitem Internetu. Zobaczcie sami! Chcielibyście się znaleźć na ich miejscu?  

Jennifer Aniston w show Ellen DeGeneres

Jennifer Aniston, show Ellen DeGeneres, 2020
Fot. EllenTube/Ferrari Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.