Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston chce ingerować w urodę i... zrobić operację plastyczną?!

Media obiegły zaskakujące informacje

Sabina Zięba 19 listopada 2019 11:00
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Mimo obchodzonych w tym roku przez Jennifer Aniston 50. urodzin, aktorka cieszy się zabójczym ciałem i figurą, której zazdrości jej niejedna kobieta. Teraz zachodnie media donoszą, że ze względu na swoje kompleksy, gwiazda chce zrobić operację plastyczną. Czy to prawda?

Operacja plastyczna Jennifer Aniston

Magazyn The Globe donosi, iż kompleksem Jennifer Aniston są... obwisłe kolana. Podobno artystka ma „obsesję” na punkcie obwisłych stawów i jest nimi przerażona, co jest szczególnie problematyczne, ponieważ „uwielbia odkrywać nogi”.

Ich źródło podaje: „Jen uwielbia swoje ciało i jest naprawdę dumna ze swojego wyglądu, ale nienawidzi nadmiaru skóry na kolanach i myśli, że się starzeje”. Dodaje także, że „próbowała ćwiczeń i kremów upiększających, aby zredukować nadmiar skóry, ale jej stawy wciąż wyglądają na pomarszczone”.

Informator zdradził również, iż aktorka „rozmawia z ekspertami na temat szybkich napraw chirurgicznych, takich jak ujędrniające zabiegi laserowe”.

Sądzicie, że naprawdę ich potrzebuje?  

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston
Fot. East News

Jennifer Aniston i Courteney Cox w serialu Friends

Friends, styl, Jennifer Aniston, Courteney Cox
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.