Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem?! Są dowody!

Stara miłość nie rdzewieje...

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 13:51
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

 A jednak Jennifer Aniston i Brad Pitt są razem?! Zagraniczne media mają na to dowód! Tyle plotkowano na temat łączącego ich uczucia... Po rozstaniu żadne z nich nie ułożyło sobie życia na nowo. I chociaż Brada Pitta łączono z wieloma kobietami, niektórzy wciąż zgodnie przyznają, że tylko Aniston potrafi go zrozumieć, jak nikt inny.

Brad Pitt i Jennifer Aniston są w związku?

Zachodnie media nie mają wątpliwości, że stara miłość nie rdzewieje. Podobno Aniston i Pitt do siebie wrócili. Są szczęśliwi, ale nie zamierzają obnosić się ze swoim uczuciem. 

Nauczeni doświadczeniem budują od nowa swoją relację z dala od blasków fleszy. Byli małżonkowie mają się potajemnie spotykać w rezydencji aktora w Kalifornii. Do tej pory to miejsce było dla niego azylem, do którego wracał w trudnych momentach swojego życia. Miał upragnioną ciszę i spokój. 

„Odkąd Brad Pitt pojawił się niespodziewanie na 50. urodzinach Jennifer Aniston, zaczęli się potajemnie spotykać właśnie w jego nadmorskiej posiadłości. Kochankowie chcieli umawiać się na randki, jak normalni ludzie, ale jest to prawie niemożliwe, gdy jesteś jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie ”, czytamy na łamach Woman’s Day.

Myślisz, że wkrótce podzielą się swoim szczęściem z całym światem? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. mat. prasowe

Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.