Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem?! Są dowody!

Stara miłość nie rdzewieje...

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 13:51
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

 A jednak Jennifer Aniston i Brad Pitt są razem?! Zagraniczne media mają na to dowód! Tyle plotkowano na temat łączącego ich uczucia... Po rozstaniu żadne z nich nie ułożyło sobie życia na nowo. I chociaż Brada Pitta łączono z wieloma kobietami, niektórzy wciąż zgodnie przyznają, że tylko Aniston potrafi go zrozumieć, jak nikt inny.

Brad Pitt i Jennifer Aniston są w związku?

Zachodnie media nie mają wątpliwości, że stara miłość nie rdzewieje. Podobno Aniston i Pitt do siebie wrócili. Są szczęśliwi, ale nie zamierzają obnosić się ze swoim uczuciem. 

Nauczeni doświadczeniem budują od nowa swoją relację z dala od blasków fleszy. Byli małżonkowie mają się potajemnie spotykać w rezydencji aktora w Kalifornii. Do tej pory to miejsce było dla niego azylem, do którego wracał w trudnych momentach swojego życia. Miał upragnioną ciszę i spokój. 

„Odkąd Brad Pitt pojawił się niespodziewanie na 50. urodzinach Jennifer Aniston, zaczęli się potajemnie spotykać właśnie w jego nadmorskiej posiadłości. Kochankowie chcieli umawiać się na randki, jak normalni ludzie, ale jest to prawie niemożliwe, gdy jesteś jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie ”, czytamy na łamach Woman’s Day.

Myślisz, że wkrótce podzielą się swoim szczęściem z całym światem? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. mat. prasowe

Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?