Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem?! Są dowody!

Stara miłość nie rdzewieje...

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 13:51
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

 A jednak Jennifer Aniston i Brad Pitt są razem?! Zagraniczne media mają na to dowód! Tyle plotkowano na temat łączącego ich uczucia... Po rozstaniu żadne z nich nie ułożyło sobie życia na nowo. I chociaż Brada Pitta łączono z wieloma kobietami, niektórzy wciąż zgodnie przyznają, że tylko Aniston potrafi go zrozumieć, jak nikt inny.

Brad Pitt i Jennifer Aniston są w związku?

Zachodnie media nie mają wątpliwości, że stara miłość nie rdzewieje. Podobno Aniston i Pitt do siebie wrócili. Są szczęśliwi, ale nie zamierzają obnosić się ze swoim uczuciem. 

Nauczeni doświadczeniem budują od nowa swoją relację z dala od blasków fleszy. Byli małżonkowie mają się potajemnie spotykać w rezydencji aktora w Kalifornii. Do tej pory to miejsce było dla niego azylem, do którego wracał w trudnych momentach swojego życia. Miał upragnioną ciszę i spokój. 

„Odkąd Brad Pitt pojawił się niespodziewanie na 50. urodzinach Jennifer Aniston, zaczęli się potajemnie spotykać właśnie w jego nadmorskiej posiadłości. Kochankowie chcieli umawiać się na randki, jak normalni ludzie, ale jest to prawie niemożliwe, gdy jesteś jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie ”, czytamy na łamach Woman’s Day.

Myślisz, że wkrótce podzielą się swoim szczęściem z całym światem? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. mat. prasowe

Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.