O NIEJ JEST GŁOŚNO

Przytyła 10 kilogramów, by poczuć się dobrze we własnym ciele!

„Mam wałeczki, rozstępy i cellulit”

magazyn viva! 24 listopada 2018 11:01

Niezadowolone ze swojego wyglądu, obsesyjnie podążają za ideałem kobiecości. Kobiety za piękny wygląd i perfekcyjną sylwetkę są w stanie poświęcić nawet własne zdrowie. Nie ma mowy o nadprogramowych kilogramach, rozstępach czy cellulicie. Australijska fit blogerka przeciwstawia się temu wykreowanemu obrazowi kobiecego ciała! Jem Wolfie przytyła 10 kilogramów, by w końcu pokochać siebie. Na Instagramie podzieliła się z fanami swoją historią!

Przytyła 10 kilogramów, by pokochać siebie

Dla niej nie ma tematów tabu. Na co dzień jest trenerką personalną i prowadzi firmę cateringową. Jam Wolfie na swoim Instagramie nie wstydzi się publikować zdjęć, na których widać niedoskonałości: cellulit czy rozstępy. Na większości z nich prezentuje się w strojach kąpielowych, które idealnie podkreślają jej krągłości.

Australijska blogerka przekonuje, że najważniejsze to pokochać samego siebie. By tak się stało, w ciągu trzech lat sama przybrała na wadze 10 kilogramów. Swoją metamorfozę 26-latka opisywała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Nabrałam nie tylko pewności i kształtów. Teraz jestem szczęśliwa z osoby, którą się stałam i z tego jak daleko zaszłam”, wyznała. Teraz Jem Wolfie może pochwalić się nieco rozbudowaną sylwetką. Nie ukrywa, że pracowała dla siebie plan treningowy, który pomaga jej w budowaniu konkretnych części ciała: pośladków i górnych partii. Teraz Wolfie w pełni akceptuje swój wygląd chociaż nie jest perfekcyjny. 

„Mam wałeczki, mam rozstępy i cellulit. I nie próbuję udawać, że jestem bez skazy. Wszyscy mamy wady to naturalne i ja jestem całkowicie naturalna. To przykre, że społeczeństwo każe nam się z tym ukrywać i wstydzić się tego, jacy jesteśmy. Uwielbiam ćwiczyć i uwielbiam jeść. Kocham siebie”, napisała.

Jej profil cieszy się ogromną popularnością. Jem Wolfie zgromadziła już pokaźne grono 2,2 mln obserwatorów. A postawa fit blogerki wzbudziła zainteresowanie marek, które nawiązały z nią długofalową współpracę.   

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.