Księżna Diana i królowa Elżbieta
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana mogła uniknąć tragicznego wypadku? Doszło do koszmarnej pomyłki...

Sądzono, że chodzi o królową Elżbietę...

Weronika Kostyra 23 sierpnia 2018 07:25
Księżna Diana i królowa Elżbieta
Fot. East News

Tragiczna śmierć księżnej Diany była wstrząsem. Mimo że minęło od niej niemal 21 lat, wciąż nie cichną domysły, że wypadek w paryskim tunelu nie był przypadkiem, a starannie zaplanowanym zamachem. Obwiniano tajne służby, a nawet królową i księcia Karola o to, że z premedytacją pozbyli się kobiety, która sprawia im wiele problemów. Nadal na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tej fatalnej nocy…

Wypadku Diany można było uniknąć?

Jasnowidz Sally Morgan, która wiele razy pomagała Dianie twierdzi, że przewidziała wypadek już rok wcześniej. Miała wtedy przerażającą wizję, w której widziała rozbity samochód i ratowników, którzy wynoszą z niego ciało. Jasnowidz błędnie odczytała jednak, to co zobaczyła. Wiedziała, że chodzi o jednego z członków rodziny królewskiej, ale założyła, że jest to królowa Elżbieta II! Właśnie dlatego nie uprzedziła Diany… „Nie powiedziałam jej o tym, ale poinformowałam jej siostrę”, powiedziała w rozmowie z The Sun.

To jednak nie wszystko. Sally Morgan twierdzi, że wypadek rzeczywiście kryje pewną tajemnicę. Zanim zostanie ona jednak ujawniona, minie jeszcze dużo czasu.  „Diana zdecydowanie chciałaby, ujawnienia faktów, ale byłaby rozdarta, nie chciałaby, żeby prawda została wyciągnięta teraz i znów smuciła jej synów. William i Harry są już dorośli, więc mogą sobie z tym poradzić. Myślę, że oni też chcą prawdy. Nie dojdzie jednak do jej ujawnienia jeszcze przez przynajmniej 200 lat. Dopiero wnuki księcia George’a zezwolą jej upublicznienie”, zapowiedziała jasnowidz. 

księżna Diana, Wypadek
Fot. East News

Księżna Diana, Diana, pogrzeb
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.