zaginął Dawid Żukowski
Fot. KSP
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski ujawnił szczegóły wizji o zaginionym 5-latku z Grodziska Mazowieckiego

„Kiedy patrzyłem na zdjęcie chłopca, wyczułem coś bardzo złego”

Ksenia Krasko 17 lipca 2019 15:28
zaginął Dawid Żukowski
Fot. KSP

Policja wciąż poszukuje Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Przypomnijmy, że chłopiec po raz ostatni widziany był w środę, 10. lipca, około godziny 17:00. Ojciec dziecka, Paweł Ż., miał go zawieźć do Warszawy do matki, ale nigdy tam nie dotarł. Około godziny 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Matka 5-latka zgłosiła zaginięcie Dawida i ujawniła szczegóły ostatniej wiadomości, jaką napisał do niej mężczyzna. Los dziecka pozostaje nieznany.

Wizja Jackowskiego w sprawie Dawida Żukowskiego

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w sprawę zaginięcia dziecka zaangażował się znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. W rozmowie z Super Expressem ujawnił, że ma „złe przeczucia”. Dodał też, że 5-letniego Dawida Żukowskiego należy szukać bliżej Grodziska Mazowieckiego.

Według nowych doniesień SE.pl, policja poprosiła jasnowidza o pomoc i konkretne wskazówki. Jackowski opisał swoją wizję na portalu YouTube. Podkreślił, że nie działał na podstawie prawdziwego zdjęcia. „Tak jak patrzyłem na zdjęcie elektroniczne, to pamiętajcie, nie jest wymierne. Rzecz przy zaginięciach jest bardzo istotna. Kiedy patrzyłem na zdjęcie chłopca, wyczułem coś bardzo złego. Poczułem, że tego chłopca trzyma mężczyzna na ręku, nie wiem, miałem wrażenie jakby był bezwładny. I ten mężczyzna płacze, łzy mu lecą. I potem kojarzy mi się, że otwiera coś, jakby wieko, klapę. Tylko tyle poczułem”, powiedział.

Całość możecie obejrzeć tutaj:

Policja poszukuje 5-latka z Grodziska Mazowieckiego

Zaginiony Dawid Żukowski ma szczupłą budowę ciała, około 100-110 centymetrów wzrostu i włosy blond zaczesane na prawą stronę. Na środku prawego policzka ma pieprzyk. Był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena (czerwonego samochodu z kreskówki Auta). Ojciec chłopca – Paweł Ż. – poruszał się z dzieckiem szarą Skodą Fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9.

Policja prosi, aby każda osoba, która wie cokolwiek o miejscu pobytu dziecka i może pomóc w jego odnalezieniu, przekazała te informacje. Zgłoszenia, także anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu: 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Dawid Żukowski, zaginął 5-latek z Grodziska
Fot. KSP

Dawid Żukowski, zaginął 5-latek z Grodziska
Fot. KSP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.