Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa
TYLKO U NAS!

Córeczkę Jarosława Wałęsy czeka poważna operacja na otwartym sercu!

„Modlimy się. Jest mi ciężko”

Krystyna Pytlakowska, Olga Figaszewska 21 marca 2019 16:09
Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa

W domu Jarosława Wałęsy nastąpił wielki niepokój. Jego dziewięciomiesięczną córeczkę w przyszłym tygodniu czeka poważna operacja na otwartym sercu. Polityk opowiedział nam, co dolega maleństwu i jak radzi sobie z tą trudną sytuacją?

Jarosław Wałęsa o operacji swojej córeczki

Lea urodziła się z poważną wadą serca. Polityk wyznał niedawno, że brakuje jej części serduszka. Ratunkiem jest operacja. We wtorek córeczka Jarosława Wałęsy przejdzie zabieg kardiologiczny w Centrum Zdrowia Dziecka. ,,Od razu po urodzeniu stwierdzono, że ma pewien ubytek. Mieliśmy nadzieję, że samo się zrośnie, zasklepi. Niestety to się nie stało, ubytek się powiększał i nie ma innego wyjścia. Trzeba przeprowadzić operację na otwartym sercu, by to naprawić", powiedział polityk w rozmowie z naszą dziennikarką Krystyną Pytlakowską.

,,W tej chwili serce jest przerośnięte, a płuca dostają dwa i pół raza więcej krwi niż powinny. Dlatego ważne, by zrobić operację jak najszybciej, żeby zmiany nie były nieodwracalne", dodaje Jarosław Wałęsa.

Najbliżsi małej Lei wierzą w to, że dziewczynka szybko dojdzie do siebie i starają się nie myśleć o komplikacjach. Na szczęście córeczka Jarosława Wałęsy będzie pod dobrą opieką. Operacja przeprowadzona w Centrum Zdrowia Dziecka ma potrwać około godziny. Potem Lea spędzi w szpitalu kilka dni.

,,Modlimy się. Mamy dużo wsparcia, a to jest dla nas bardzo ważne. Oczywiście, jest mi ciężko. Lekarze zapewniają, że wszystko będzie w porządku i ja im oczywiście wierzę. Lea jest cudownym dzieckiem. Nie marudzi, dobrze śpi, ładnie je, teraz trochę męczy się podczas jedzenia", dodaje Jarosław Wałęsa.

Córeczce Jarosława Wałęsy życzymy dużo zdrowia!  

Danuta Wałęsa, Jarosław Wałęsa
Fot. Robert Wolański

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś #wakacje #święto więc pobudka o 6:35

Post udostępniony przez Jaroslaw Walesa (@jwalesa)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!