Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa
O TYM JEST GŁOŚNO

Jarosław Wałęsa czuwa przy łóżeczku córeczki: „Ciemna noc za nami”

Polityk nie ukrywa targających nim emocji...

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 10:03
Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa

Dla całej rodziny to niewyobrażalnie trudny czas. Jak poinformował niedawno Jarosław Wałęsa, jego dziewięciomiesięczna córeczka urodziła się z poważną wadą serca i dzisiaj przejdzie skomplikowaną operację w Centrum Zdrowia Dziecka. Przy łóżeczku małej Lei czuwają jej rodzice, którzy nie ukrywają targających nimi emocji...

Jarosław Wałęsa o chorobie serca córeczki

Na początku tego miesiąca syn Lecha Wałęsy poinformował, że jego najmłodsza pociecha ma poważne problemy zdrowotne.

„Zaraz po urodzeniu było słychać szmery w jej sercu, ale wiele dzieci rodzi się z jakimiś szmerami w sercu. Zwykle one mijają po jakimś czasie. I trzeba było czekać pół roku, żeby zobaczyć czy ta wada mija czy nie. Niestety, w przypadku mojej córeczki się pogorszyła”, wyjaśnił. „Brakuje jej części serduszka. Bardzo to przeżywam”, mówił Jarosław Wałęsa w rozmowie z Super Expressem.

W rozmowie z Krystyną Pytlakowską w zeszłym tygodniu wyjawił, że cała rodzina bardzo przeżywa tę sytuację, modlą się i mają nadzieję, że zabieg, który odbędzie się dzisiaj, przebiegnie bez żadnych komplikacji.

,,W tej chwili serce jest przerośnięte, a płuca dostają dwa i pół raza więcej krwi niż powinny. Dlatego ważne, by zrobić operację jak najszybciej, żeby zmiany nie były nieodwracalne. Specjaliści mówią mi, że wszystko będzie dobrze, ale wiadomo, że człowiekowi przychodzą do głowy wszystkie komplikacje, jakie mogą się wydarzyć. Staram się nie myśleć o tym. Wierzę, że jakość życia mojej córeczki się poprawi. To jest w tej chwili najważniejsze”, relacjonował poruszony.

Jarosław Wałęsa z żoną czuwają przy łóżeczku córki

W miniony weekend Jarosław Wałęsa z żoną przyjechał do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mała Lea przeszła niezbędne badania. W opublikowanym wczoraj w mediach społecznościowych poście polityk nie ukrywa, że dla niego oraz jego małżonki to niezwykle trudny czas.

„#ciemnanoc za nami, dziś badania... a jutro będzie lepiej”, napisał pod zdjęciem z sali szpitalnej, na którym widać łóżeczko, w którym leży jego dziewięciomiesięczna córeczka.

Trzymamy kciuki, aby dzisiejszy zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?