Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa
O TYM JEST GŁOŚNO

Jarosław Wałęsa czuwa przy łóżeczku córeczki: „Ciemna noc za nami”

Polityk nie ukrywa targających nim emocji...

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 10:03
Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa

Dla całej rodziny to niewyobrażalnie trudny czas. Jak poinformował niedawno Jarosław Wałęsa, jego dziewięciomiesięczna córeczka urodziła się z poważną wadą serca i dzisiaj przejdzie skomplikowaną operację w Centrum Zdrowia Dziecka. Przy łóżeczku małej Lei czuwają jej rodzice, którzy nie ukrywają targających nimi emocji...

Jarosław Wałęsa o chorobie serca córeczki

Na początku tego miesiąca syn Lecha Wałęsy poinformował, że jego najmłodsza pociecha ma poważne problemy zdrowotne.

„Zaraz po urodzeniu było słychać szmery w jej sercu, ale wiele dzieci rodzi się z jakimiś szmerami w sercu. Zwykle one mijają po jakimś czasie. I trzeba było czekać pół roku, żeby zobaczyć czy ta wada mija czy nie. Niestety, w przypadku mojej córeczki się pogorszyła”, wyjaśnił. „Brakuje jej części serduszka. Bardzo to przeżywam”, mówił Jarosław Wałęsa w rozmowie z Super Expressem.

W rozmowie z Krystyną Pytlakowską w zeszłym tygodniu wyjawił, że cała rodzina bardzo przeżywa tę sytuację, modlą się i mają nadzieję, że zabieg, który odbędzie się dzisiaj, przebiegnie bez żadnych komplikacji.

,,W tej chwili serce jest przerośnięte, a płuca dostają dwa i pół raza więcej krwi niż powinny. Dlatego ważne, by zrobić operację jak najszybciej, żeby zmiany nie były nieodwracalne. Specjaliści mówią mi, że wszystko będzie dobrze, ale wiadomo, że człowiekowi przychodzą do głowy wszystkie komplikacje, jakie mogą się wydarzyć. Staram się nie myśleć o tym. Wierzę, że jakość życia mojej córeczki się poprawi. To jest w tej chwili najważniejsze”, relacjonował poruszony.

Jarosław Wałęsa z żoną czuwają przy łóżeczku córki

W miniony weekend Jarosław Wałęsa z żoną przyjechał do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mała Lea przeszła niezbędne badania. W opublikowanym wczoraj w mediach społecznościowych poście polityk nie ukrywa, że dla niego oraz jego małżonki to niezwykle trudny czas.

„#ciemnanoc za nami, dziś badania... a jutro będzie lepiej”, napisał pod zdjęciem z sali szpitalnej, na którym widać łóżeczko, w którym leży jego dziewięciomiesięczna córeczka.

Trzymamy kciuki, aby dzisiejszy zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!